Щоденні стреси стали звичайною річчю у нашому повсякденному житті

Перестати нервувати та налаштуватись на позитивний лад допоможуть наші поради

Дотримуйтесь режиму

Одним з найголовніших способів боротьби зі стресом є здоровий сон. Спіть не менше семи-восьми годин на добу та не забувайте про сніданок. А ось каву не варто вживати – вона стимулює вироблення адреналіну та збуджує нервову систему. Заспокоїти нерви допоможе вода або чай з лимоном.

Привчіть себе до медитації

Медитація найбільш ефективно дозволяє привести свої думки і почуття до ладу. Крім того, медитація істотно знижує рівень тривожності і занепокоєння, та допомагає бути більш сконцентрованим протягом дня. Вона не вимагає спеціального одягу або місця для занять. Все, що вам потрібно – це кілька хвилин на день в тихому і спокійному куточку, де ви можете зібратися з думками і заспокоїтися.

Займіться спортом

Фізичні навантаження – один із чудових способів позбавити свій мозок від занепокоєння. Тренування розслабляють м’язи, допомагають позбутися адреналіну, який виникає під час стресів та викликає занепокоєння, а також стимулюють вироблення серотоніну і ендорфіну, які необхідні для гарного настрою.

Придумайте вечірній ритуал

Щоб швидше переключитися на “домашній” режим та позбутися стресу, який накопичився за робочий день, придумайте власний ритуал. Повертаючись ввечері додому, запалюйте ароматичні свічки або аромалампу з улюбленими запахами, вмикайте заспокійливу музику, приймайте теплу ванну тощо. Головне, щоб ці заняття вас заспокоювали та приносили задоволення.

Частіше посміхайтеся

Дослідження свідчать, що між розумом та тілом є безпосередній зв’язок. Чим позитивніше ваше мислення, тим краще ви себе почуваєте, і навпаки. Зазвичай радісні події викликають посмішку, але у випадках емоційного перенавантаження посмішка стане причиною для радості та оптимізму. Спробуйте змусити себе посміхнутись навіть тоді, коли не відчуваєте щастя та веселощів. Це допомагає перехитрити організм та почуватися краще.

Читайте також:  Через що українці найчастіше нервували у 2019 році