Дотримуйтесь цих простих правил, щоб зберегти пружність та підтягнутість

Відмовтеся від гарячого душу, вмивайтеся прохолодною водою

Гаряча вода і пара можуть призвести до зневоднення шкіри обличчя, але якщо ви провели кілька годин на сонці, наслідки можуть бути ще гіршими. Приймайте душ не більше двох разів на день і бажано без гелів для душу, щоб не вимивати природні жири зі шкіри. Вони є щитом для епідермісу, який запобігає втраті вологи клітинами.

Не забувайте зволожувати шкіру

Перед тим, як витерти обличчя або тіло після душу, не забудьте нанести зволожуючі засоби, поки шкіра ще трохи волога та більш сприйнятлива до лосьйонів, сироваток і кремів, тому всі б’юті-засоби вбираються швидше. Вони створять на поверхні шкірного покриву відштовхуючий шар, який буде утримувати вологу і зберігатиме шкіру зволоженою протягом тривалого часу.

Не перестарайтеся з очищенням обличчя

Коли температура починає зростати, наші сальні залози починають працювати ще активніше. Не варто турбуватися, якщо шкіра стала більш жирною і схильною до появи прищів, особливо в Т-зоні. Вам може здатися, що через це шкіру потрібно очищати ретельніше і частіше, щоб видалити надлишок жиру – не робіть цього. У підсумку жорсткими засобами для вмивання ви видалите натуральні масла і фактично змусите свою шкіру виробляти ще більше себума. Ось чому потрібно обмежити кількість вмивань до двох разів на день і використовувати відповідний засіб для вмивання для вашого типу шкіри.

Менше косметики

Косметологи наполягають на тому, що літо — це час, щоб зменшити кількість шарів продукції для догляду, яку ми наносимо на обличчя, і обмежити кількість використовуваних засобів макіяжу. Це також ідеальний сезон, щоб обрати б’юті-засоби з максимально легкою текстурою. Креми-сорбети, флюїди, лосьйони і сироватки куди більш кращі на літо, ніж щільні креми, якими ви звикли користуватися навесні.

depositphotos_1_4875

Коли справа доходить до макіяжу, косметологи також пропонують замінити тональний крем на легшу альтернативу. У сезон, коли щільні текстури просто плавляться на обличчі до середини дня, замість тональних кремів можна використовувати тонуючі бальзами, відновлюючі BB і зволожуючі СС-креми. Принадність таких засобів ще й у тому, що вони доглядають за шкірою, вирівнюючи при цьому її текстуру та тон. Крім того, вони містять фактор захисту від сонця, так що один засіб зможе замінити два звичних б’юті-продукти.

Захистіть шкіру на пляжі

Якщо ви проводите відпустку на морі, то на пляж потрібно взяти з собою засіб для очищення шкіри, сонцезахисний і зволожуючий крем, зволожуючу маску. Перед тим, як виходити на вулицю, нанесіть захисний крем, а коли йдете на пляж, візьміть із собою сумочку з кремами. Щоразу після купання змащуйте обличчя та тіло кремом із сонцезахисними фільтрами. Лише після цього можна засмагати. Для відновлення шкіри ввечері на обличчя обов’язково нанесіть нічний крем.

Вам також варто створити косметичку для відновлення шкіри після засмаги. Для цього знадобляться охолоджуючі (при сонячних опіках) і дуже зволожуючі засоби.

Легко перегріти шкіру, якщо ви забагато часу провели на сонці. У вас під рукою повинно бути кілька речей: спрей для обличчя з мінеральною водою (не термальною — вона влітку буде сушити шкіру), лосьйони або гелі з алое вера, спрей від опіків, щоб швидко заспокоїти й охолодити шкіру, тканинні зволожуючі маски. Натуральний гель алое вера впорається й зі зневодненням та з опіками не гірше косметичних засобів.

догляд-за-шкірою-після-30-ти-1024x681

Мімічні зморшки зникнуть самі

Вони з’являються, бо ми постійно мружимось, коли перебуваємо на сонці. Після літа можна пройти курс мезотерапії або відновлення — зволожуючі маски, пілінги, масаж тощо. Проте, навіть якщо нічого не робити, то через місяць або два неглибокі зморшки самі сходять.

Читайте також: Як запоріжцям вберегтися від палючого сонця