Маршрутки та автобуси продовжать перевозити пасажирів

Мер Запоріжжя Володимир Буряк на своїй офіційній сторінці у “Фейсбуці” розповів, як 6 квітня їздитимуть маршрутки, автобуси, тролейбуси та трамваї. Міський голова відзначив, що за інформацією міністерства охорони здоров’я рекомендовано заборонити роботу транспорту, окрім трамваїв і тролейбусів.

– Розумію, що така вимушена міра певно правильна. Але! Водночас я знаю, що медикам, комунальникам, працівникам магазинів, аптек і взагалі тим, хто не має змоги працювати дистанційно, потрібно якось добиратися на роботу. Тому, порадившись із юристами, я прийняв наступне рішення – завтра весь громадський транспорт виходить на маршрути! Керуюся Постановою Кабінету міністрів України від 02 квітня 2020 р. № 255, – повідомив Володимир Буряк.

Міський голова зазначив, що якщо Кабмін прийме відповідну постанову щодо припинення роботи транспорту, буде зібраний штаб, щоб оперативно прийняти відповідні рішення. До цього моменту великі автобуси, маршрутки, трамваї та тролейбуси працюватимуть як і раніше.

Мер Запоріжжя звернув увагу містян на те, що з 6 квітня в усіх громадських місцях, зокрема й транспорті, можна знаходитися виключно в масці чи респіраторі, та закликав запоріжців не виходити з дому без нагальної на те потреби.

Нагадаємо, з понеділка в Запоріжжі, як і по всій Україні почнуть діяти нові обмеження через поширення коронавірусу. Виходячи з дому, обов’язково необхідно мати з собою паспорт, або інший документ, що посвідчує особу, заборонено гуляти в парках, скверах на дитячих та спортивних майданчиках, на вулиці рекомендується носити маску.

Читайте також: