Міський транспорт продовжить працювати у звичайному режимі з дотриманням усіх карантинних вимог

Дію загальнодержавного карантину в Україні продовжили до 28 лютого. При цьому уряд встановив додаткові обмеження на період новорічних свят. Так, з 19 грудня забороняється проведення в навчальних закладах масових заходів для дітей більш ніж однієї групи, масові святкування в розважальних закладах, кафе та ресторанах тощо, а з 8 січня в країні вводять “карантин зимових канікул”. Проте, громадський транспорт продовжить працювати в звичному режимі. Це питання обговорювалось в ході сьогоднішньої наради в управлінні з питань транспортного забезпечення та зв’язку міськради, повідомляється на сайті мерії.

Так, маршрутки, автобуси, трамваї, тролейбуси перевозитимуть пасажирів у кількості, що не перевищує кількість місць для сидіння. Обов’язковою також залишається вимога щодо вдягнутих масок, які повинні повністю закривати рот та ніс.

Ще одним питанням яке обговорювалось на нараді, стало функціонування транспорту з 8 по 24 січня, коли в країні діятиме “карантин зимових канікул”. Він передбачає зокрема й дистанційне навчання в усіх закладах освіти окрім дитсадків та спеціальних закладів. Крім того, в школах Запоріжжя з 25 грудня по 10 січня будуть зимові канікули.

– У договірних відносинах з перевізниками в нас передбачений пільговий проїзд з 50-% знижкою для школярів. На час офіційних канікул він буде призупинений. Однак, так як з 8 по 2 січня школярі навчатимуться дистанційно, ми додатково розглядатимемо це питання. Про прийняте рішення всі перевізники будуть поінформовані додатково наприкінці грудня – початку січня, – наголосив начальник управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку міськради Олександр Власюк.

Читайте також: У Запорізькій області перекриють частину траси – мапа об’їзду