З понеділка учні 1-4 класів повернулись за парти

Школярі, що навчаються в 5-11 класах, продовжують здобувати освіту дистанційно. Нагадаємо, таке рішення було прийняте через суттєве поширення коронавірусної інфекції в місті.

У запорізькій гімназії№ 25 навчаються 565 дітей. Майже половина з них – 240 – це учні молодших класів. Ранок у закладі починається з температурного скринінгу. Викладачам температуру вимірюють при вході. За самопочуттям дітей слідкують батьки. Заняття у школярів починаються в різний час, також є графік відвідування їдальні.

Як розповіла директорка закладу Марина Луценко, дітей також розмістили на різних поверхах.

–  Дітей розподілили на 3 поверхи. Хоча початкова школа в нас і так навчається на 1-му і 2-му поверхах, тепер ще два класи займаються на 3-му поверсі. Також у нас є окремі рекреації, тому кожен клас знає свою рекреацію – місце, де вони відпочивають, – зазначила Марина Луценко. o_1em9dqbmij0j1cb1rrq179s1c101t

Є в гімназії й окрема кімната-ізолятор. Вона призначена для тих, хто погано себе почуває. Навчальні класи та коридори регулярно дезінфікують. Вбиральні, наприклад, прибирають щогодини. В коридорах проводять дезінфекцію після кожної перерви. За кошти міського бюджету заклад забезпечили достатньою кількістю антисептичних та дезінфікуючих засобів, рідким милом тощо.

– Учні 1-4 класів наразі мають змогу відвідувати школу й отримувати дуже важливі базові знання не тільки з профільних предметів, а й взагалі соціалізуватися, – зазначив заступник міського голови Анатолій Пустоваров.

Уроки для школярів старших класів педагоги проводять через платформу ZOOM. o_1em9dqbmi142mgt35gmkhdu9n23

Як будуть працювати запорізькі школи далі, буде залежати від епідеміологічної ситуації, повідомляє сайт міськради.

Читайте також: У Запоріжжі припинять безкоштовно перевозити пенсіонерів