Учні запорізьких шкіл перебувають на канікулах до понеділка

Після цього навчання для школярів 5-11 класів буде дистанційним.  Учні 1-4 класів продовжать навчання в шкільних класах з дотриманням усіх карантинних вимог. Дитячі садки працюють у звичайному режимі. Про це повідомив мер Запоріжжя Володимир Буряк а своїй сторінці у “Фейсбуці”.

– Звертаюся до всіх! Коронавірус – це не вигадка, він реально вбиває! Тільки в Запоріжжі він забрав життя вже 50 людей! Врятувати себе, своїх близьких і оточуючих можна тільки якщо дотримуватися карантинних вимог: уникати скупчень людей, НОСИТИ ЗАХИСНІ МАСКИ, ретельно мити руки, обробляти їх антисептиком. І головне – якщо ви почуваєтеся погано, залишайтеся вдома та дзвоніть сімейному лікарю. В разі погіршення самопочуття – викликайте швидку. Будьте відповідальними! – закликав запоріжців Володимир Буряк.


Нагадаємо, Запоріжжя перейшло в “помаранчеву” зону за рівнем захворюваності на коронавірус. Кількість хворих щодня зростає. Лише за минулу добу в Запоріжжі підтвердили 172 нових випадки хвороби. У місті посилили роботу з дезінфекції місць загального користування: зупинок громадського транспорту, під’їздів житлових будинків, зон відпочинку, дитячих майданчиків тощо. Крім того, в Запоріжжі буде створено власну лабораторію для ПЛР- діагностики, де будуть оперативно й безкоштовно проводити тестування.

Читайте також: Мер Запоріжжя виконав мрію дитини – фото