Підготовка запорізьких багатоповерхівок до зимового періоду в розпалі

В будинках виконують поточні ремонти, аби запоріжцям було тепло та сухо у власних квартирах. Так, фахівці керуючої компанії “Місто для людей” наразі працюють в Дніпровському районі. В будинку № 5 по вулиці Академіка Александрова розпочалися роботи щодо заміни дашків над димо-вентиляційними каналами. Тут за кошти міського бюджету відремонтували покрівлю, однак дашки не було встановлено.

Ще до початку робіт перевірили справність каналів, а зараз триває встановлення металевих навісів, щоб під час негоди опади не потрапляли в отвір та не перешкоджали нормальній роботі. o_1ell4hln3d8k1r351bha1glmbp1c o_1ell4hln2dcjgfgs8p7g92mu1b o_1ell4h50i18nt1njh1f701srshbva

Листи металу ретельно укріплюють металевими кутками, щоб навіть сильній вітер не міг їх зірвати. Також на цьому будинку була виконана й низка інших робіт – за заявками мешканців та в рамках типового договору, за яким обслуговується багатоповерхівка.

– Тут відремонтували компенсатор між першим і другим під’їздом, провели ремонт запірної арматури на елеваторному вузлі. Також за зверненням мешканців виконали заміну ділянки каналізації в другому під’їзді та, в разі потреби змінювали ділянки інженерних мереж, які вже були аварійними, – розповіла прессекретарка керуючої компанії “Місто для людей” Валерія Ситник.

Підготовчі роботи тривають й в інших багатоповерхівках, які обслуговує керуюча компанія.

Читайте також: У Запоріжжі повністю забетонували міст через річку Старий Дніпро