Захоплений російськими загарбниками Енергодар отримав понад 20 тонн гуманітарного вантажу та технічного вантажу, який потрібний для роботи атомної і теплової електростанцій.

Сьогодні ввечері, після понад тижня затримки через несприятливі погодні умови і розмиття об’їзної дороги через Василівку, в Енергодар вдалося доставити велику кількість, більш як 20 тонн гуманітарного вантажу та технічного вантажу, який потрібний для роботи атомної і теплової електростанцій.

Йдеться про пальне для комунальних підприємств, аварійних бригад, служби з надзвичайних ситуацій, хлор для Тепловодоканалу» на питний водозабір, гуманітарна допомога від НАЕК «Енергоатом» і поляків.

Дякують волонтерам, депутатам, благодійним організаціям, Енергоатому і всім атомним станціям України за гуманітарну допомогу.

Місто отримало продуктові набори, медикаменти (інсулін), препарати крові. Також вдалося привезти певну кількість адресних посилок.

Як повідомлялося, Запорізька АЕС та Енергодар з 4 березня тимчасово захоплені агресорами. На майданчику ЗАЕС, окрім військових рф, тривалий час незаконно перебувають представники “Росатому”. росія перетворила майданчик Запорізької атомної електростанції на військову базу. “Енергоатом” поінформував, що станом на 21 квітня Запорізька АЕС продовжувала працювати в енергосистемі України.