У Запорізькій області частина населених пунктів опинилась на лінії фронту. Окупанти постійно обстрілюють мирні міста та села, обриваючи життя людей, руйнуючи домівки, знищуючи все, що було важливим для місцевих жителів.

Жителі Оріхова розповіли про те, як околиці їх містечка щоденно потерпають від ворожої артилерії. Деяким постраждалим нікуди їхати, їх домівки пошкодило снарядами, грошей немає. На деяких городах внаслідок обстрілів з’явилось багато воронок, гине свійська худоба.

У місті складна ситуація з продуктами харчування. Хліб постачають з перебоями. Нещодавно вдалось доставити гуманітарний вантаж з продовольчими наборамм із Запоріжжя..

Зі слів самих місцевих жителів, люди які мали можливість – поїхали. Залишились ті, у кого немає такої можливості, переважно літні люди.

Попри регулярні обстріли місцеві жителі вірять у захисників України, вважають їх героями, які захищають нашу країну від окупантів. Люди чекають на перемогу України та сподіваються, що у їх міста якнайшвидше прийде мир.

____

Посилання на наш Телеграм-канал