Гороскоп на 26 липня – 1 серпня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). На роботі доведеться ретельно аналізувати події, що відбуваються, та не вживати непродуманих дій, інакше можливі проблеми і втрати. Будуть вдалими поїздки й відрядження. У вихідні можливі складнощі у взаєминах з родичами, можуть бути навіть відверто конфліктні ситуації.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Ви зможете почати реалізовувати свої плани і задуми. Але будьте уважні: небезпечно як недопрацювати, так і переробити. Активні й рішучі дії в професійній сфері обіцяють відкрити перед вами нові обрії. Вихідні – відмінний час для спілкування з друзями й родиною, на вас чекають незабутні враження.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Намагайтеся менше працювати, частіше гуляти, ходити на побачення, дивитися на захід сонця. При цьому ви зможете впоратися практично з усіма справами, не докладаючи особливих зусиль. У вас зараз активний і позитивний період, коли збуваються мрії, і ви одержуєте приємні сюрпризи від життя.

РАК (22.06-23.07). Події можуть здатися вам повторенням пройденого, але не варто застосовувати вже випробувані рецепти для вирішення проблем. Шукайте нові варіанти. Ви можете багато чого встигнути, якщо зумієте зібратися, не відкладаючи початок роботи. Гарний час для того, щоб проявляти ініціативу. У вихідні може настати довго­очікуваний період везіння в особистому житті.

ЛЕВ (24.07-23.08). Не відкладайте справи на потім, тому що ви можете з ними чудово впоратися саме зараз. Сприятливо пройде спілкування з важливими та солідними людьми, у тому числі з начальством. У вихідні у вас буде мало шансів добитися від співрозмовника розуміння, особливо якщо є велика різниця у віці або становищі.

ДІВА (24.08-23.09). Гарний час для побудови планів на майбутнє, вони в подальшому обов’язково здійсняться. Час змінювати свої погляди на життя та позбуватися старих стереотипів. Не бійтеся братися за довгострокові проєкти, варто розширити коло своїх контактів. Друзі можуть допомогти в просуванні службовими сходами. А ось в особистому житті варто бути обережніше з новими знайомими, вони небезкорисливі.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). На вас очікує сплеск активності у сфері професійної діяльності та творчих пошуків. Усе буде виходити превідмінно, не втрачайте ініціативу. Вам може дістатися складна робота, а начальство буде до непристойності часто міняти свої погляди. Вирушайте за місто на всі вихідні.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Вам буде потрібно вміння розслаблятися й отримувати задоволення. Розставте пріоритети, зрозумійте, що любов – це важливо, і нехай весь світ почекає. При цьому ви встигнете зробити важливі справи, влаштувати потрібні зустрічі та заробити багато грошей. А все тому, що любов окриляє й додає енергії.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Наявність відчуття міри у всьому і добре розвинена інтуїція дозволять вам вчасно обійти підводні камені. У справах шукайте для себе користь і витягайте необхідні уроки. Рішуче відстоюйте свою позицію, але не бійтеся змінити свої погляди, якщо розумієте, що неправі. Зараз ви тверезо дивитеся на життя й позбуваєтеся ілюзій. Фортуна усміхається вам, будьте мудрими, і головне – не поспішайте.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Вам може бути складно зважитися на стрімкий стрибок вперед. Переборіть цей страх, і ви відчуєте задоволення й упевненість у власних силах. А це буде значити, що ви, як завжди, на висоті. Енергія почне бити ключем, ви будете здатні влагодити одразу тисячу справ. Однак необхідно правильно обрати завдання й поставити реальну мету.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Справ у вас буде по вуха, і, щоб упоратися з ними й усюди встигнути, вам доведеться потрудитися. До того ж ви будете весь час на очах, доведеться це враховувати, обираючи тактику поведінки. У вас може з’явитися бажання вирішити все одним махом, але краще адекватно розраховувати свої сили.

РИБИ (20.02-20.03). Дивитися на життя потрібно максимально прагматично. Постарайтеся завершити всі серйозні та невідкладні справи. Настав час взяти невелику відпустку та гарненько відпочити. Вдалими будуть подорожі або просто активний відпочинок на природі.