Гороскоп на 12-18 жовтня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Підготуйтеся до насиченого й досить напруженого періодуЗаставою успішного ходу справ стане зєднання практичної хватки зі здоровим честолюбствомВам необхідно сконцентруватися на найголовнішому й не розпорошуватися по дрібницяхДобре займатися руйнуванням старого й розгрібанням проблемякі нагромадилисяНавантаження на роботі бажано звести до мінімумуУ вихідні не дозволяйте близьким годувати вас моралями.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Не все бажане реалізуєтьсяале не варто впадати від цього у розпач і зневіруДепресія не помічник у справахвона зробить ситуацію ще гіршоюПостарайтеся зрівноважити чаші терезів вашого настрою й емоційного стануІнакше ви ризикуєте витратити багато дорогоцінної енергії впусту.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Будьте уважні до нової інформаціївам можуть зробити цікаву і вигідну пропозиціюЗнадобиться самотаа з нею можуть виникнути проблемиВас можуть відвідати незвані гостіпостарайтеся виявити щедрість і привітністьВ особистому житті можна розраховувати на романтикуніжність і турботу.

РАК (22.06-23.07). Ви покажете навколишнім приклад блискучого професіоналізмуЦе чудовий часСтосунки з колегами будуть гарними й конструктивнимиСпільна справа обєднає вас і усуне розбіжностіВихідні проведіть у сімейному коліблизькі порадують вас подарунками.

ЛЕВ (24.07-23.08). Не варто поспішатиспроба подолати перешкоду знаскоку може призвести лише до травм – як фізичнихтак і моральнихЗначиму роль будуть відігравати відносини начальникпідлеглийНе бажано починати щось новеОбмежтеся дрібними справами й намагайтеся відгородити себе від неприємних зустрічейМожна проявляти активністьбагато питань зрушаться з мертвої точки.

ДІВА (24.08-23.09). Не варто особливо довіряти своїм передчуттям і інтуїціїВирішальне значення для просування впереддо потрібної вам метивідіграватиме інформаціятільки обовязково переконайтеся в її вірогідностіМоже виникнути ситуаціяколи вам доведеться займатися декількома справами одночаснорезультати цих зусиль ви відчуєте на наступному тижніі вони вас порадують.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). На перший план можуть вийти проблеми карєриГоловне – не ризикувати й не пускатися в авантюриНе звалюйте на себе чужі обовязки і проблемиінакше ви не впораєтеся з поставленими завданнямиВас очікує небувалий енергетичний підйомви багато чого встигнете зробитиякщо не будете витрачати час на порожню балаканину.

СКОРПІОН (24.10-22.11). У справах професійних вам буде потрібний несподіваний підхід і швидка реакціяВаші ідеї принесуть вам значний прибутокМожна навіть розраховувати на миттєві результати і великий прибуток.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Ви зможете зайняти активну позицію і добитися успіху в будьякій сфері діяльностіВаші досягнення на рівні міркувань необхідно підтвердити практикоюі можливість зробити це у вас зявиться.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Саме час із усією серйозністю замислитися про майбутнє й прийняти важливе рішеннявід якого буде залежати ваше подальше життяБажанощоб ріст вашої активності й заповзятливості не перетворювався на імітацію бурхливої діяльностіВи зможете повною мірою задіяти всі звязкиале необхідна наполегливість для подолання складнощівПостарайтеся не сперечатися з керівництвом і зважати на чужу думку.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Ваші почуття можуть бути піддані випробуваннямНе виключені також обмани й зрадиОднак це не кінець світуКраще довідатися про тещо відбувається у вас за спиноюНа роботі успіх може супроводжувати васякщо ви не будете розмінюватися по дрібницяхПлани можуть змінитися через проблеми в родині.

РИБИ (20.02-20.03). Ви будете схильні проявляти поблажливість до власних недоліківале водночас багато чого вимагати від іншихНе переступайте межінакше ваш авторитет може похитнутисяНе піддавайтеся на провокаціїтому що вас захочуть використативтягуючи в конфліктну ситуаціюУ вихідні займіться облаштованістю будинкупопередньо викинувши з нього непотрібний мотлох.