Протягом минулої доби померли 3 хворих з COVID-19

Двоє з них – жителі Запоріжжя, також летальний випадок підтвердили в Мелітополі. Як повідомляє запорізький обласний лабораторний центр, більшість померлих перебували в групі ризику, оскільки мали супутні серцево-судинні патології або ж вікові порушення з боку серцево-судинної системи, злоякісні новоутворення, цукровий діабет.

Загалом, станом на ранок 12 жовтня в Запорізькій області підтверджені 5589 випадків захворювання на коронавірус. За минулу добу додалося 58 нових випадків у Запоріжжі, 12 – в Мелітополі,  10 – в Бердянську, 3 – в Енергодарі, 1 – в Бердянському районі, 4 – у Василівському районі, 1 – у Вільнянському районі, 8 – в Запорізькому районі, 2 – в Мелітопольському районі,1 – в Михайлівському районі, 2 – в Новомиколаївському районі, 13 – в Оріхівському районі, 10 – в Пологівському районі, 2 – в Приазовському районі, 1 – в Якимівському районі.

Побороли недугу вже 1693 людини, ще 3805 хворих перебувають у стаціонарах та вдома на самоізоляції.

У Запоріжжі кількість підтверджених випадків коронавірусної інфекції сягнула 2509. З них 1004 запоріжця одужали. Продовжують лікування у стаціонарах та вдома під наглядом лікарів 1464 містянина.

Читайте також: Маленька дитина сама гуляла вулицями Запоріжжя