Гороскоп на 11 – 17 травня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Прийшов час позбутися шкідливих звичок, особливо якщо ви палите або любите скаржитися на життя. Зараз сприятливий час для побудови нових глобальних планів. Для цього у вас є все: знання, сили, рішучість.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Вам будуть потрібні внутрішній спокій і врівноваженість. Повітряні замки будуть неміцні, їх краще покинути до того, як вони почнуть валитися під натиском реальності. Нещадно розправляйтеся з хаосом у вашому особистому житті.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). На вас чекає успіх у професійній сфері. Ви буквально фонтануєте ідеями, швидко й ефективно вирішуєте будь-які завдання. Перш ніж прийняти яке-небудь рішення, необхідно все ретельно зважити. У вихідні вам пощастить в коханні.

РАК (22.06-23.07). Особливого значення набудуть такі якості, як вдумливість і зібраність. Якщо трапляться поїздки – то у справах, якщо зустрічі й знайомства – то корисні, що обіцяють непогані перспективи. Будь-яка ваша дія повинна бути продуманою і логічною.

ЛЕВ (24.07-23.08). Ви будете занадто активні й нетерплячі. Правда, підвищиться ваш загальний тонус і покращиться настрій. Порада, отримана від близького друга, допоможе знайти вихід з глухого кута.

ДІВА (24.08-23.09). На перший план можуть вийти проблеми кар’єри й заробляння грошей. Необхідно не розпорошуватися і намітити собі чіткі й конкретні цілі, упевнено просуватися до їхнього досягнення. Не звалюйте на себе чужі турботи і проблеми.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Краще зайвий раз із керівництвом не зустрічатися. Бажано спочатку думати, а потім діяти. Буде успішна інтелектуальна діяльність, особливо якщо однодумці будуть поруч. Можливі певні розбіжності з партнерами.

СКОРПІОН (24.10-22.11). З’явиться реальна можливість для корекції своєї долі, внесення в неї чогось нового, незвичайного. Довіртеся голосу своєї інтуїції, і вона вас не підведе. Дозвольте собі кохати й бути коханим.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). З’явиться чудовий шанс вирішити важливі протиріччя, які турбували й тривожили вас. Але для цього буде потрібний розумний компроміс з вашого боку. Варто виявити себе, а не скромно мовчати.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Робочі справи буксувати не будуть. Ваші друзі й партнери розділять з вами радощі та помилки. Ви можете розраховувати на щиросердну розмову й слушну пораду. Гарний час, щоб навчитися чогось нового.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Перед людьми уважними відкриються нові перспективи. Реалізація давніх ідей здатна принести моральне й матеріальне задоволення. Виявляться успішними переговори. Не варто смітити словами й, тим паче, давати нездійсненні обіцянки. У вихідні не сперечайтеся з близькими людьми, сімейна сварка – не краща прикраса для кінця тижня.

РИБИ (20.02-20.03). Тиждень обіцяє успіх у починаннях, пов’язаних з кар’єрним ростом. Щоб не впустити настільки приємний і довгоочікуваний момент, вам не можна втрачати часу дарма, виявіть максимум працьовитості й працездатності.