Перегляд серіалів  – досить популярна серед запоріжців розвага на карантині

“Запорозька Січ” пропонує ознайомитись з новинкою вітчизняного кінематографу – серіалом “Карпатський рейнджер”. Це чудовий, файний український серіал, який показав нам всю красу карпатських гір, принциповість та чесність відрядженого до Закарпаття канадського рейнджера, якого намагалась поглинути наша корупція.

«Карпатський рейнджер» – це 24-серійний гостросюжетний детективний телесеріал, який було створено компанією «ТЕТ Продакшн» на замовлення телеканалу «2+2». Шоуранером телесеріалу виступив Андрій Бабік, режисером – Сергій Крутін. Прем’єра першого сезону телесеріалу відбулася наприкінці зими 2020 року на телеканалі «2+2». У вересні 2018 року кінопроєкт з тодішньою назвою «Рейнджер» став одним із переможців патріотичного пітчингу Мінкульту. Загальний кошторис телесеріалу склав 35 млн доларів, з яких половину профінансувала держава.4

Павільйонні зйомки тривали півроку, починаючи з травня 2019 року, та відбувалися на декількох основних локаціях в Києві та області. З локаціями допомагало МВС України, надаючи також обладнання та необхідні консультації. Натурні зйомки серіалу тривали всього декілька тижнів та відбувалися в Карпатах – Рахові, Татарові, Микуличині, Яремчі та інших містах Івано-Франківської та Закарпатської областей.

Для зйомок бойових сцен, перестрілок, епізодів з погонями на авто і конях, були задіяні понад 30 професійних каскадерів і дублерів.

Цікаво, що коли проєкт з тодішньою робочою назвою «Рейнджер» виграв патріотичний пітчинг Міністерства культури у 2018 році, творці зобов’язалися телесеріал зняти повністю українською мовою. У кінцевому ж варіанті вирішили зробити другого головного героя із Луганська (Степана Фоміна) російськомовним. Відтак, телесеріал не повністю україномовний, а 50/50. Такі собі а-ля Тарапунька й Штепсель – один з двох протагоністів україномовний (Пол Гордійчак), а інший – російськомовний (Степан Фомін).

А актори хто?

Карпатського рейнджера грає український актор Артемій Єгоров.

Він народився 30 листопада 1990 року. Навчався в автодорожньому технікумі (2004-2009). У 2013 році вступив на факультет психології Відкритого міжнародного інституту розвитку людини «Україна». Займався в студії акторської майстерності «Успіх» при Одеській кіностудії (2009-2010), у театрі-студії сінема-центру «Тур де Форс» Наталії Князєвої (2010-2011). У 2012-2013 рр. – актор Одеського обласного театру ляльок. У 2017 році закінчив майстер-клас Івани Чаббак в Києві. На сьогодні – актор, режисер, сценарист в кінокомпанії Neologic Films (Одеса). Виступає як співак-бард з авторською програмою.1 (1)

За сюжетом фільму його дівчину грає Дар’я Єгоркіна.

Народилася 18 червня 1989 року. У 2010 році закінчила Київський державний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого (майстерня Е. М.Митницького).
У 2008-2012 рр. – акторка Київського академічного театру драми і комедії на Лівому березі Дніпра.

Читайте також: Які серіали дивляться запоріжці на карантині