Гороскоп на тиждень 9-15 березня

ОВЕН (21.03-20.04). У вас є чудова можливість позначити й навіть вирішити основні проблеми на роботі, які збиралися не один день. Потрібно тільки проявити активність та наполегливість і не панікувати завчасно. Дійте без зайвої метушливості..

ТІЛЕЦЬ (21.04-21.05). Ви будете особливо успішно справлятися з чужими проблемами. Швидше за все, ними і доведеться зайнятися, тим паче, що свої власні не будуть вирішуватися із такою ж легкістю. Натомість ви будете повні усіляких ідей.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ви будете в самій гущавині подій. І це будуть вигідні проєкти, цікаві компанії та подорожі. І все буде вам вдаватися. Ви будете блищати та зачаровувати і повірите у свої сили. Все вийде, варто тільки захотіти!

РАК (22.06-23.07). На шляху до здійснення ваших планів з’явиться багато спокус, здатних повести вас убік. Будьте обережні, засновуючи дії на нещодавно отриманій інформації, імовірні певні викривлення, які можуть ввести вас в оману.

ЛЕВ (24.07-23.08). Вам знадобляться такі незамінні якості, як уважність та зосередженість. Уважно спостерігайте за ходом подій, адже все може піти не так будь-якої хвилини. Якщо ви не маєте сил змінити обставини, спробуйте змінити власне ставлення до них.

ДІВА (24.08-23.09). У вас з’являться схильність до витання у хмарах і ілюзорні уявлення про свої здатності. У результаті, коли у вас щось не вийде, ви можете засмутитися сильніше, ніж це того варте.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Вами зацікавиться керівництво, тому будьте гранично уважні при виконанні службових обов’язків. На вас чекає чимало зустрічей, завдяки яким ви зможете одержати несподівану, а головне, дуже коштовну для себе інформацію.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Чим більше ви віддасте, тим більше одержите. На вас чекає солідний прибуток від тих вкладень, які ви зробили раніше. У вашому особистому житті відбудуться серйозні зміни, багато перешкод зникнуть, і ви зрозумієте, що таке справжнє кохання.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Доля може приготувати для вас несподівані віражі, тому зайва передбачливість не перешкодить. Бажано виявити деяку обережність і присвятити час завершенню старих справ. Сприятливий період для нових заробітків.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Бажано відновити перервані ділові та особисті контакти. Здається, ви даремно розлучилися з важливою для вас людиною. Відчуйте, що ви самі відповідальні за все те, що з вами відбувається.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Цей тиждень гарний для бігу з перешкодами, які вас не злякають. А коли все занадто спокійно, просто й гладко, чекайте підступу. Але ви зможете вибратися з болота поточних робочих проблем.

РИБИ (20.02-20.03). Цей тиждень може виявитися досить напруженим в емоційному плані, але вас будуть підтримувати друзі й близькі люди. Вам не варто піддаватися песимістичному настрою, женіть від себе геть похмурі думки.

Читайте також: У Запоріжжі безкоштовно виступить Андрій Макаревич