Минулого четверга у залі засідань Запорізької міської ради тривало переобрання громадської ради при Запорізькому виконкомі. З доповіддю про роботу ради у минулій депутатській каденції, а саме на такий термін обирається цей дорадчий орган, виступила її голова Катерина Акула. Доповідь була прийнята до відома.

Головним питанням порядку денного першого засідання нового складу громадської ради стали затвердження чисельності та обрання очильників ради. У питанні складу нової громадської ради делегати зупинилися на кількості учасників зібрання – 101.

На альтернативній основі переважною кількістю голосів на новий термін було переобрано чинну голову Катерину Акулу. Залишив свою посаду її заступник Олександр Грігорцов. Секретарем ради стала Лариса Щербина. Виступаючи перед лідерами громадських  рухів Запоріжжя,  міський голова Володимир Буряк зазначив, що громадська рада хоч і є дорадчим органом, але повноправно представляє у владі голос громадянського суспільства Запоріжжя.

– Громадська рада – це ефективний механізм у вирішенні гострих проблем нашого міста. Я сподіваюсь, що спільна робота влади та громадськості, яку ви уособлюєте, буде відкритою, дискутивною, плідною, з глибоким розумінням питань, що піднімаються. Тільки спільними зусиллями можна розвивати наше місто, – сказав міський голова.

Також Володимир Буряк закликав громадських активістів виявляти ініціативу, винахідливість у залученні до міста небюджетних коштів.

Порядок денний наступного засідання ради – формування комітетів, яких у раді п’ять, обрання їх керівників та затвердження плану роботи на 2016 рік.