Весна виявила, чим займалися запорожці взимку. Особливо відчули на собі силу культури території, які ні за ким не закріплені. До таких належить і пустир між відділом освіти Шевченківського району та АТБ. Але люди скучили за весною, тож з ентузіазмом вийшли на «суботник» у середу.

– Щоб привести пустир у належний вигляд, ми звернулися за допомогою до місцевого бізнесу, відділу освіти та міського казначейству. Вони відгукнулися і спільно взялися проводити суботник, – зазначив заступник голови районної адміністрації у Шевченківському районі Олександр Руденок. –

Також на сусідній території добре прибрали наші ОСББ.

Зібране сміття обіцяють вивезти до кінця тижня, а поки учасники суботника диву даються, як наш народ міг накидати стільки всього за зиму. Крім всіляких фантиків і пляшок учасники суботника вигребли з-під дерев чиїсь штани та колоші, а також знайшли море інших цікавих речей.

– Взимку тут ожеледь, а влітку – звалище, і сморід стоїть страшний. Найбільше тут шприців, пляшок з-під глоду та спирту, ще знайшли старий ламповий телевізор, – розповіла Тамара Миколаївна, головний бухгалтер шевченківського казначейства.

В поті чола вигрібають сміття граблями і тридцять працівників відділу освіти.

– За дорученням міського голови Володимира Буряка, на нараді в департаменті освіти прозвучала тема про те, що ми повинні привести в порядок після зими свої території, – розповіла начальник територіального відділу освіти Шевченківського району Наталія Перепелиця. – Я запропонувала співробітникам нашого відділу освіти провести суботник. Люди активно відгукнулися, адже скучили за весною. Як бачите, територія вже практично прибрана. Настрій веселий, святковий, весняний. Сподіваюся, він таким і збережеться. У школах теж влаштовують суботники, коли учні разом з учителями прибирають свою територію. Через тиждень-два всі школи і дитячі садки будуть готові до літа.