«МОТОР» (Запоріжжя, Україна) – «Спортинг» (Спортинг, Португалія) – 32:29 (14:15)

«МОТОР»: Кірєєв, Тєрєхов, Комок; Кубатко, Бабічев (1), Малашінскас (8), Денисов (2), Дорощук (2), Козакевич (6), Пачковський (2), Шинкель (3), Сорока (1), Целищев (к), Шельменко (2), Пуховський (5).

У матчі 8 туру Ліги чемпіонів «МОТОР» в Харкові здобув вольову перемогу над португальським «Спортінгом» і гарантував собі вихід з групи в стиковий раунд плей-офф. На цьому етапі суперником запорожців стане одна з кращих команд групи С. Хто саме, поки не відомо. Серед потенційних опонентів данський «Ск’єрн», словенське «Горєньє», іспанська «Адемар» і норвезький «Елверум».

Матч «МОТОР» – «Спортинг» починався вже після закінчення другого суботньої зустрічі в групі D, в якій турецький «Бешикташ» вдома завдав поразки македонському «Металургу» – 32:29. Таким чином було виконано першу умову дострокового виходу «Мотор» з групи. Обов’язковою умовою номер два було перемога самих запорожців над гостями з далекого Лісабону. Що вони і зробили.

Тепер у двох останніх турах групи «D» наша команда зіграє на виїзді проти «Металурга» (25 листопада) і вдома проти «Монпельє» (3 грудня). Запорожці мають намір перемагати і далі. Теоретично наздогнати «МОТОР» за кількістю очок ще здатний «Бешикташ», але, маючи перевагу за особистими зустрічами, наші хлопці в будь-якому випадку будуть вище турків в турнірній таблиці.