Провідний футбольний аматорський клуб Запорізького регіону підтвердив свій високий статус і в сезоні 2017 року. Так, у матчі за Суперкубок Запорізької області, де суперником «Таврії-Скіф» був переможець турніру першої обласної ліги сезону 2017 року – команда «НовАвтоТранс» (Нововасилівка, Приазовський район), вони знову перемогли. І треба сказати, молодші за рангом надали їм вельми гідний опір – до перерви рахунок так і не було відкрито. А от у другому таймі позначився досвід чемпіона області. Спершу форвард роздольців Сергій Жигалов вдало зіграв на добиванні, а через шість хвилин Ігор Порубльов зважився на дальній удар – м’яч від штанги влетів у ворота – 2:0. А підвів підсумок матчу і сезону на 83 хвилині капітан «Таврії-Скіф» Дмитро Невмивака – 3:0.

Відразу після гри відбулася урочиста церемонія нагородження, в котрій взяв участь перший заступник голови Запорізької обласної федерації футболу Віталій Ніколаєнко.

Зазначимо, що сьогодні роздольці мають два склади дорослої команди «Таврія-Скіф». Перший і основний, під керівництвом Максима Скороходова та Олексія Олійника, успішно грають в чемпіонаті Запорізької області та аматорській першості України.

В складі колективу є як досвідчені хлопці, що чимало пограли навіть в Прем’єр-Лізі України, так і молодь. Прізвища Дмитра Невмиваки, Володимира Жука, Євгена Пісоцького, Сергія Селюка та інших добре відомі вболівальникам.