25 листопада у концертному залі ім. Глінки відбувся концерт «Folk&Rock». І це була дійсно ексклюзивна прем’єра, справжній експеримент. Вперше в Запорізької філармонії поєднали, здавалось би, непоєднувані музичні напрямки. В цей вечір лунали не тільки народні пісні, рок-композиції, а навіть класика. На одній сцені виступали академічний козацький ансамбль пісні й танцю «Запорожці» та запорізький рок-гурт «FAR4». І все це було так органічно і захоплююче! В цьому особисто переконався кореспондент «ЗС».

– Ідея створити роково-етнічний концерт виникла у художнього керівника, заслуженого діяча мистецтв України Лілії Олександрівни Гринь. Вона прийшла до мене з цією пропозицією, – розповідає нам генеральний директор Запорізької обласної філармонії Ірина Конарева. -Поєднання непоєднуваного – це здалося мені цікавим, сучасним та своєчасним, бо народна творчість – основа всього мистецтва як в Україні, так і у світі. Ми зробили все можливе, щоб цей концерт відбувся на нашій сцені. За реакцією глядачів ми зрозуміли: експеримент вдався!

І дійсно Запорізька філармонія відкрила нове бачення українського фольклору в окрасі чітких ритмів. Також на концерті звучали популярні хіти з репертуару гуртів «Океан Ельзи», «Скрябін», «Антитіла», «СКАЙ», «Med Heats», «Хорта», а також український фольк у супроводі рок-групи  «FAR4». Відкинувши шаблони, слухачі поринули в саме серце пісні.

Нове амплуа ансамблю здивало навіть прискіпливих глядачів, а запальні танці додали неповторного колориту, драйву та настрою!

Як зізналася нам солістка рок-гурту «FAR4» Сабіна Сафарлі, вона вперше працює в такому форматі з народним колективом на сцені Запорізької філармонії.

Враження просто неймовірні, – поділилася Сабіна. – Здається, все вдалося. Хочеться повторите ще цей досвід.

Рок-гурту «FAR4» вже сім років. Вони відомі жителям Запоріжжя своїми виступами на міських святах. Колектив також співає в різних закладах, на корпоративах та весіллях. Музиканти охоче погодилися на незвичну пропозицію – виступити разом з академічним ансамблем. Було багато репетицій, виявилося непросто все це поєднувати. Але результат цього вартий, – переконані музиканти.

Судячи з оплесків, глядачам сподобався такий музичний експеримент. Не виключено, що на сцені Запорізької філармонії і надалі будуть поєднувати непоєднуване.