Минулого тижня у концертному залі палацу культури Металургів відбулося урочисте підбиття підсумків першої запорізької «Битви університетів». Це командні змагання запорізьких студентів, що представляють свої навчальні заклади. Вона проходила в кілька етапів у кожному виші, що брав участь у «Битві».

– Заходи розпочалися в нас цієї весни. Урочисте відкриття відбулося в Запорізькому національному технічному університеті «Студентською весною». А завершились змагання вже у Інженерній академії грою КВК, – розповів голова управління по роботі з сім’єю та молоддю Департаменту спорту, сім’ї та молоді Олексій Савицький. – До останнього команди ЗНУ та ЗНТУ йшли практично з рівним рахунком.

Учасники розповідають, попри усі перемоги та розчарування, завдяки цим змаганням студенти зуміли розкрити свої таланти та навіть знайти нових друзів. Усього «Битва університетів» проходила у 7 етапів. Студенти боролись за першість у конкурсах «Хто зверху?» та «Студентській весні», грі КВК, соціальних акціях та проектах. Найбільш спортивних визначали у змаганнях з міні-футболу, а свій креатив учасники показали у битві флешмобів. Запорізький державний медичний університет приймав змагання з міні-футболу. Своїми враження щодо проведення унікального в Запоріжжі змаганні студентів поділився голова студентської ради ЗДМУ Георгій Подлужний.

– Цей захід — новинка для нашого міста, що об’єднує усі університети. Тобто ми мали можливість познайомитися з представниками кожного вишу. Це була така неформальна зустріч. І якщо раніше ми зустрічались лише для обміну досвідом за круглим столом або на конференції, то зараз ми можемо пограти у футбол, КВК, показати свої сили у музичних і танцювальних номерах, адже усі наші студенти — різнопланові люди.

Усі старання команд були нагороджені цінними призами. Серед них — електронні та механічні годинники, power банки, колонки, петлички для запису звуку, рюкзаки для походів, а також ще багато чого. Головним переможцем став Запорізький національний університет. Почесне друге місце вибороли студентки машинки. Третє місце посіли майбутні медики. Наступного ж року боротьба за першість у «Битві університетів» обіцяє бути ще більш запеклою. Організатори розповідають, що завдяки великій популярності серед студентів, ця битва тепер стане щорічною. Тому вже незабаром розпочнеться перший етап наступної «Битви університетів».