В Міжнародний день студентського спорту запорізьке студентство залюбки долучилося до прогресивних світових тенденцій. На знак солідарності з колегами з інших країн воно влаштувало видовищний флеш-моб. Так, рівно о півдні близько сотні студентів ЗНУ, ЗНТУ та КПУ, зібралися на стадіоні «Локомотив», аби разом віджатися від підлоги 22 рази.

Таке число віджимань обрали не випадково: 22 це кількість українських вишів, студенти яких цього року стали переможцями та призерами Всесвітньої Універсіади у Тайбеї. Як зазначили учасники флеш-мобу, такий захід під час великої перерви значно підняв настрій та надав наснаги на залишок навчального дня.

Після масової акції на стадіоні студенти вирушили до спорткомплексу ЗНУ, де у змаганнях з футзалу зійшлися команди трьох вишів. Збірні ЗНУ, КПУ та ЗНТУ зіграли між собою за колом. Кожна команда програла по одному разу, тож переможця визначали за різницею м’ячів – за цим показником зрівнялися КПУ і ЗНУ, в активі яких було +2, а у студентів ЗНТУ -4. Тож судді вирішили віддати красень кубок команді, яка на цьому турнірі забила найбільше голів – нею стали господарі паркету, студенти ЗНУ.