На Центральному пляжі Запоріжжя лунав джаз

Запоріжці зібралися, щоб у теплій атмосфері, під захід сонця з видом на Хортицю насолодитися живою музикою. У виконанні оркестру Запорізького муніципального театру танцю звучала популярна джазова музика 30-40-х років. Були композиції з сучасного репертуару та вокал.

Міський голова Володимир Буряк активно буде продовжувати підтримувати такі заходи. Насолодитися музикою прийшли і представники команди Володимира Буряка Анатолій Пустоваров, Ігор Чумаченко та Віктор Бусько. Вони вважають, що місто можна вважати культурним центром країни.

– Жахлива спека запоріжців вже дістала. А сьогодні такий лагідний вечір, добра музика, коворкінг на пляжі, спілкування. Тут дійсно сімейна атмосфера. Запоріжці вміють не тільки добре працювати, але й відпочивати. Джаз на пляжі дарує дійсно приємні емоції, – сказав депутат міської ради Ігор Чумаченко.

Ініціаторами такого заходу стала молодь. Депутат облради Віктор Бусько зазначив, що міська влада постійно співпрацює з молоддю. Саме вони вирішили провести джазовий фестиваль у такому форматі. Він говорить, що джаз складна музика для сприйняття. Щоб його зрозуміти, потрібно мати музичний досвід.

– Ми заохочуємо різні ініціативи. Постійно спілкуємося з молоддю і вони запропонували такий формат. Вирішили, що потрібен саме джаз. А молодь у нас досвідчена, – зазначив Віктор Бусько. – Я закінчив музичну школу і спочатку в мене  були класичні переваги і згодом перейшов на джаз. Почав з Луї Армстронга. Згодом друзі подарували мені книгу «Історія джазу». Цим напрямком і зацікавився.

Заступник міського голови Анатолій Пустоваров наголосив, що музичні фестивалі будуть продовжуватися. Містян протягом літа чекає насичена програма.

– Багато запоріжців проводить літо саме на пляжі. Саме тут ми і організували цей захід. Впевнений, що запоріжці залишилися задоволені. Вони об’єднали хороший настрій, дружній формат і приємно музику, – сказав Анатолій Пустоваров. – Це наша концепція і задача місцевої влади. Запоріжці будуть добре себе почувати і гарно проведуть час. На наших заходах виступають запорізькі колективі, діти та музиканти.

Протягом літа буде багато заходів. У нас відбудеться «Пляжний Бум», на аеродромі Широкого відбудеться захід з відомим діджеями. Пройде «Хортиця фрідом», «Музика і небо» та багато інших фестивалів.

На пляжі позитивні емоції створювали 18 музикантів. Фінальним акордом фестивалю став виступ Поліни Гонтар і Романа Хижняка з композицією «New York, New York». До речі, Роман Хижняк у 2012 році брав участь в «Х-факторі». Він поєднує вокал та гру н а саксофоні.

– Мый улюблений напрямок – джаз. Це енергійна музика та музика для роздумів, – сказав музикант. – Молоді подобається джаз. Коли вони його слухають, в їх очах з’являється запал. Адже жива гра на інструменті дає певну енергетику.