LAUD, Джамала, ТНМК і Віктор Павлик зняли проникливі відеороботи разом з вихованцями музичних шкіл міста Запоріжжя

Це вже другий сезон унікального запорізького проекту «Діти з зірками», який ініціював заступник міського голови, представник команди Володимира Буряка Анатолій Пустоваров. 24 червня готові кліпи презентували в Туристичному інформаційному центрі.

– Ми часто говоримо про культуру і естраду, але всі зірки починали колись з дитячої творчості. Такий проект, як «Діти з зірками», це дуже своєчасна і сильна мотивація для наших юних талантів, – сказав Анатолій Пустоваров. – Це творчий задум, завдяки якому талановиті учні запорізьких шкіл мистецтв отримали можливість зіграти разом з відомими виконавцями української сцени. Як бачите, деякі діти можуть навіть дати фору іменитим співакам і музикантам. Сьогодні на наших очах народжуються нові зірки української, а може і світової естради. Ми прославимо і наших діток, і музичні школи, і Запоріжжя в цілому. Адже це імідж міста, коли наші зірочки виступають разом із зірками естради. Це розлетиться по інтернету, а ми будемо далі розвивати наші школи естетичного виховання.

Маленька учениця школи мистецтв №2 Єва Варава стала головною героїнею кліпу співака LAUD «Два дні». Не зважаючи на юний вік, дівчинка досить впевнено грала на фортепіано. Символічно, що саме у день презентації кліпу Єва відсвяткувала свій День народження.

– Це був найбільший подарунок для мене. Я так очікувала, коли вже його побачу. Ми з моїм викладачем Галиною Ільїною досить швидко вивчили цю пісню. Я була така щаслива, що зможу підіграти відомому співаку під час його виступу. Це мрія. Мені все дуже сподобалося. І хоча я дуже хвилювалася, все вийшло добре, – розповіла Єва.

Бек-вокалом для співака виступив ансамбль «Конфеті» школи мистецтв № 1. Також акомпанували зірці оркестр Запорізького муніципального театру танцю «Zaporizhzhia City Big Band».

А от зразковий ансамбль «Джаз-академія» школи мистецтв № 3 акомпонував гурту ТНМК під час виконання пісні «Чикаго». Один з викладачів школи Данило Бабій на барабанах задавав ритм своїм учням, а також славнозвісним «Фаготу» та «Фоззі».

– Дуже круто виступати разом з гуртом «ТНМК». Діти та навіть я були надзвичайно вражені. Мені доводилося грати у різних колективах, але ніколи з зірками такої величини. Це надихає розвиватися й далі. До речі, раніше я вважав їх імпульсивними та задерикуватими, але у житті вони виявилися скромними добрими людьми. Це було дуже приємне відкриття, – поділився Данило Бабій.

Улюблену для багатьох пісню «Ти подобаєшься мені» Віктор Павлік виконував разом із вихованцями музичної школи №7 – гітаристом Арсенієм Зензерею та шейкером Сергієм Тимурою, на акардеоні підігрувала музиканту учениця музичної школи №1 Катерина Біркіна.

– Це був просто неймовірний досвід! Я навчилася працювати з камерою, зіркою, виходити з позаштатних ситуацій. Емоції просто зашкалювали, була на сьомому небі від щастя. Хочеться і далі грати на акардеоні, розвиватися та прагнути до кращого, – сказала Катерина.

У Джамали вийшов найбільш емоційний кліп – вона разом зі зведеним ансамблем бандуристів «Freedom Wings» музичних шкіл № 2, 5, 7 виконала популярний хіт “Крила”. Робота над проектом «Діти з зірками» триває. Анатолій Пустоваров розповів, що вже планується третій сезон кліпів із зірками та маленькими запоріжцями.

Нагадаємо, в минулому році запрошеними зірками проекту стали соліст гурту “Pianoбой” Дмитро Шуров, український композитор Єгор Грушин і відома українська співачка Марія Чайковська.

Кліпи українськийх зірок з запорізькими дітьми можна подивитися тут.