Продовжуються звірячі обстріли населених пунктів Запорізької області на лінії вогню.

Дісталось дитячому садочку, який знаходиться у смт. Степногірськ Василівського району. У двір цього дошкільного навчального закладу нещодавно поцілила ворожа ракета, осколками вибило близько ста вікон, пошкодило стіни та меблі. 

Голова Степногірської селищної ради Ірина Кондратюк розповіла, що в момент прильоту у садочку знаходився черговий, але він не постраждав. Людину врятувало правило “двох стін”. Але ворог майже щодня обстрілює селище міського типу, тому під загрозою – кожен житель.

В населеному пункті з початку березня відсутнє централізоване водозабезпечення, не працюють аптеки. 

– Воду ми підвозимо під будинки через день, магазини працюють, але на жаль закрилися аптеки. Все одно ми намагаємося людям привозити ліки. Коли нас обстрілюють і влучають по дротах, добу – дві можемо бути без світла. Нещодавно впав снаряд біля школи, пошкодило спортивну залу. Також постраждало дві багатоповерхівки й вісім приватних будинків, – розповіла посадовиця. 

Ще один навчальний заклад, який намагався зруйнувати окупант – школа у стм. Комишуваха. Навчальний заклад має історичну цінність, оскільки його будівлі вже понад 100 років. Ворог поцілив ракетою у двір. Від цього були пошкоджені класи, поламані меблі, вибиті вікна. У цій школі навчалися й діти з особливими потребами. Представники громади розповіли, що в освітньому закладі нещодавно зробили ремонт, хотіли ще відновити спортивний майданчик.

Також у Комишувасі були прильоти й у житлові будинки. Одна з квартир була зруйнована вщент.

____

Посилання на наш Телеграм-канал