Запорізькі батьки, особливо молодших школярів та дитсадівців за два останніх дні мали чимало клопоту через лжемінування закладів освіти. Ба більше, малеча емоційно сприймала потенційну небезпеку. Дошкільнят терміново збирали, виводили на вулицю. Діти хвилювались.

З цього приводу лідер Політичної партії “Єднання” Володимир Буряк зробив заяву.

Після довгої паузи на сайті Запорізької міської ради нарешті з’явилось повідомлення, що заходи безпеки у школах та дитячих садках посилять. Правоохоронці проводять необхідні перевірки.
У разі виявлення підозрілих предметів, транспортних засобів та осіб, поведінка яких викликає підозру, про це необхідно інформувати відповідні служби, – також звертаються до містян. На територію закладів освіти має бути обмежено доступ осіб, які не задіяні в освітньому процесі.

Додаткова відповідальність покладається на керівників учбових закладів. До 28 січня у навчальних закладах має бути організовано практичні тренування для відпрацювання дій у разі надзвичайних ситуацій.

Як повідомлялось, повідомлення про масові мінування шкіл та дитячих садків 24 та 25 січня, виявилися хибними. Наголошується, що ситуація перебуває під посиленим контролем правоохоронців. За даними відповідних служб причин для нагнітання паніки у місті немає.