На думку Володимира Буряка, лідера Партії “Єднання” дії влади та правоохоронців мають бути більш уважними та людяними

Володимир Буряк, лідер Партії “Єднання”,  висловив обурення щодо дій злочинців, які другий день поспіль посилають поліції повідомлення про замінування шкіл та дитсадків.

“З гіркотою спостерігаю, як другий день поспіль кібертерористи шантажують Запоріжжя. Схвильовані дітки, підняті по тривозі з парт в школах та ліжок в дитсадках. Перед очами стурбовані батьки, які біжать до шкіл та дитсадків, юрби малечі на вулиці серед морозу та хуртовини. Такого звірячого відношення до самого святого – наших дітей вибачити неможливо. Ті, хто це запланував та реалізував не мають жодного відношення до людського виду і заслуговують лише гніву та покарання”, – обурився Володимир Буряк.

Та звернувся до тих, хто має організовувати евакуацію дітей при повідомленнях про мінування. “Прошу від міської влади та правоохоронців більш уважно та людяніше ставитися до організації евакуації та протидії злочинцям. Адже неодягнені чи напіводягнені дітки на морозі – це зовсім не смішно. Потрібен не штатний підхід, а професіоналізм та людяність! Та щиро вдячний всім працівникам сфери освіти та дошкільного виховання за професійну роботу та чуйне ставлення до наших дітей. На жаль, саме Вам випало сьогодні знаходитися на передовій гібридної війни.

Маю щиру надію, що невдовзі ми разом подолаємо непрості іспити, які випали на нас. Шановні земляки, щиро бажаю всім нам витримки в цей неспокійний час, але й належної пильності”, – написав Володимир Буряк у соцмережі.