Постачальник, який доставляє продукти харчування в дитсадки Запоріжжя, не виконував свої зобов’язання, але департамент освіти жодним чином на це не відреагував

Депутатів Запорізької міської ради обурила ситуація, яка склалася з харчуванням дітей в дитсадках міста. Проте звернення депутатів залишилося без належної уваги з боку директорки департаменту освіти і науки міської ради Юлії Погребняк.

– На 39-й сесії міськради мною було підняте питання про харчування дітей у дитсадках. На сьогодні нами, депутатами профільної комісії, була проведена робота в цьому напрямку та виявлено, що організатори харчування не поставляли близько місяця в дитячі садочки міста капусту та цибулю. Через те, що ринкова вартість цих продуктів підвищилася. Ці продукти нічим замінено не було. Тому з ситуації виходили, як могли. Замінювали перспективне меню на поточне, замінювали блюда. Я вважаю, що на сьогодні це проблема, яку треба вирішувати. Треба розбиратися з такими постачальниками, які недопоставляють усі необхідні продукти згідно угод, які вони підписали, в результаті тендерів.

Цибуля – це той продукт, який використовують для приготування котлет, перших та других страв. Я вважаю, що з ситуації треба було шукати вихід. Наприклад, виключити ці продукти з угоди з цим постачальником та заключити прямі постачання за нинішніми ринковими цінами та вже потім виставляти нові лоти.

Разом з тим, директор департаменту освіти і науки Юлія Погребняк приховує інформацію про те, що діти не отримують належного харчування. Такий висновок можна зробити з відповіді, яку вона надала депутатам.

– На сьогодні, на жаль, реакції департаменту освіти не було, – зазначає Олена Галкіна. – Під час сесії 24 квітня я звернулася до міського голови з проханням надати повну та вичерпну інформацію по харчуванню в дитячих садочках міста. Відповідь від Юлії Погребняк отримала лише два дні тому. Там зазначено, що все поставляється в термін у потрібній кількості. Все добре. Але в нас зовсім інша інформація. Відповідь була не зовсім коректна, згідно з тією інформацією, яку я маю на сьогодні. З цього приводу буду сьогодні спілкуватися з міським головою.

Як стало відомо «Запорозькій Січі», міський голова Володимир Буряк доручив керівнику департаменту освіти і науки Юлії Погребняк, а також профільному заступнику розібратися в ситуації якомога скоріше та доповісти про прийняті заходи.

Нагадаємо, нещодавно Юлія Погребняк обурила депутатів своєю ініціативою щодо закриття шкіл. До того її звинувачували у неспроможності розібратися з так званими «благодійними внесками» в школах.

Юлія Погребняк також опинилася в центрі скандалу через булінг у запорізькій школі. Перевіркою навчального закладу зайнялася прокуратура.

Крім того, наразі Юлія Погребняк отримала від міського голови Запоріжжя вже дві догани за неналежне виконання службових обов’язків.

Місцеві ЗМІ вже давно охрестили Юлію Погребняк відомою корупціонеркою.