28 березня о 14.35 від 18-річної дівчини до оперативно-диспетчерської служби МНС надійшло повідомлення про те, що в шахту ліфта впала її мама з місячним братиком.

За інформацією прес-служби ГУ МНС України в Запорізькій області, це сталося в одному з під’їздів житлового будинку на вулиці Зерновій у Ленінському районі. Заступник начальника оперативно-координаційного центру підполковник служби цивільного захисту Андрій Майба надав дівчині психологічну допомогу та дав вказівки щодо дій. Перш за все, заспокоїв її, сповістив про те, що екстрені служби міста вже виїхали, а також сказав, щоб вона заблокувала двері ліфта. Дарина міцно тримала двері ліфта, щоб він не поїхав униз, де були мати з братиком. До прибуття підрозділу МНС жінку з дитиною дістали з шахти ліфтер разом із мешканцями під’їзду. Жінку з немовлям передали лікарям “швидкої”. Медики оглянули хлопчика та матір. На щастя, дитина не постраждала, а от жінка отримала серйозні тілесні ушкодження. За деякими даними, у неї потрійний перелом ноги.
За словами потерпілої, вона разом з донькою Дариною та сином спускалися ліфтом з восьмого поверху. Коли на першому поверсі ліфт зупинився та двері відчинилися, жінка з коляскою та малюком почали виходити з ліфту. Раптово ліфт із відкритими дверима почав самовільно рухатись догори разом із Дариною. Жінка почала тягнути коляску з малюком до кабіни, але не втримала рівновагу. Коляска разом з немовлям впала на дно шахти ліфту. Мати негайно стрибнула у шахту та кинулась до хлопчика, а ліфт зі старшою донькою вирушив на дев’ятий поверх. За фактом події відповідними органами ведеться слідство.
Як повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області, прокуратурою Ленінського району проводиться дослідча перевірка за фактом падіння в шахту ліфта жінки та її місячного сина, в результаті якого мати отримала тілесні ушкодження. На місці події побували прокурор Ленінського району О. Долгополов, заступник прокурора міста Запоріжжя К. Швець, слідчий прокуратури району, керівництво райвідділу міліції та слідчо-оперативна група у повному складі.