Геннадій Рекалов

Комісія з питань життєзабезпечення міста провела засідання у складі: Геннадій Рекалов (голова комісії), Олександр Богатий, Олексій Гавріков, Віра Куренкіна, Михайло Молчанов, Ігор Хмура.
Управління транспортного забезпечення й зв’язку міської ради надало депутатам проект програми на 2012 рік. Проект представив начальник управління транспортного забезпечення й зв’язку Юрій Дроздов. Він відзначив, що подібні програми приймаються щорічно і їхнє головне завдання – визначити основні пріоритети роботи управління з удосконалення транспортного забезпечення обласного центру. Серед напрямків, які відзначено в проекті програми – узгодження графіків руху міських автобусів і тролейбусів і розміщення їх на зупинках транспорту. Це питання неодноразово піднімалося й на засіданні депутатської комісії з питань життєзабезпечення. За інформацією начальника управління транспортного забезпечення й зв’язку міської ради Юрія Дроздова, поки такі графіки висять на зупинках лише кількох маршрутів.
Додамо, наша газета ставила на своїх сторінках питання про майже тотальну відсутність обладнання зупинок маршруток – там часто немає навіть позначки, що тут взагалі є зупинка, не кажучи вже про перелік маршрутів, якесь укриття для пасажирів…
Начальник управління запевнив, що надалі маршрути в місті будуть укрупнюватися. На найближче засідання виконкому міської ради планується винести два проекти рішень з укрупнення маршрутів № 35 і № 43.
Депутати поцікавилися, коли, нарешті, в місті пасажири зможуть пересісти в автобуси великої ємності. Юрій Дроздов відзначив, що автобуси, більші за “Богдани”, навряд чи з’являться – вони не будуть вигідними перевізникам, бо на великих автобусах не можна вимагати плату за квиток більше 1,5 грн.
Депутат Олексій Гавріков поцікавився, чи правда, що виявлено водіїв, які перевозили пасажирів, перебуваючи в стані наркотичного сп’яніння. Юрій Дроздов розповів, що з інтервалом в один день на 49 маршруті було виявлено два водії “під дозою”. При цьому під час перевірок кожне підприємство, що перевозить пасажирів, демонструє наявність відповідного контролю за станом водіїв, а на маршрутах виявляється багато порушень – і зі станом, і з поведінкою. “Взагалі водії маршруток – якісь “інопланетяни”, з якими неможливо встановити контакт”, – відзначив начальник управління транспортного забезпечення й зв’язку.
Голова комісії Геннадій Рекалов звернув увагу депутатської комісії з питань життєзабезпечення міста на те, що, на його думку, підвищення тарифів на послуги КП “Водоканал” наприкінці минулого року – незаконне, бо діє урядовий мораторій на підвищення цін на комунальні послуги. На наступне засідання депутати запросили першого заступника міського голови Андрія Іванова та керівника КП “Водоканал” Володимира Бичихіна для роз’яснення цього питання.