Роман Таран

У середу відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин.
Вів засідання голова комісії Роман Таран. У роботі комісії взяли участь депутати Сергій Гладченко, Андрій Бережний, Андрій Іванов, Володимир Кузенко, Василь Полюсов, Вадим Рильський, Неоніла Сепп, Володимир Фомін, Людмила Шаталова.
Передовсім депутати заслухали поточні звіти деяких управлінь і департаментів міськради, взявши їх до відома, надавши окремі протокольні доручення у руслі підготовки до чергової сесії міської ради.
На засіданні обговорено багато проектів документів, наприклад, про надання дозволу Запорізькому відділенню ДП “ДНДІБК” на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Новобудов, 4 для розташування майнового комплексу; надання в постійне користування ДП “Придніпровська залізниця” земельної ділянки на вул. Космічній, 5-в для розташування транспортної підстанції; надання дозволу Запорізькому комунальному підприємству міського електротранспорту “Запоріжелектротранс” на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зачиняєва, 23-а для розташування диспетчерського пункту; надання Концерну “Міські теплові мережі” дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Космічній, 3-в для розташування котельні. Із інформацією з цих та інших земельних проектів виступила начальник управління з питань земельних відносин Юлія Сколибог.
Комісія розглянула кілька проектів рішень про затвердження містобудівної документації та внесення відповідних змін до неї, зокрема, про затвердження містобудівного обґрунтування розташування ринку продовольчих і непродовольчих товарів на вул. Задніпровській, 31 шляхом реконструкції з коригуванням меж земельної ділянки ТОВ “В.І.Д”; розташування житлового комплексу “Танхауз” на вул. Ленській, 33 ПАТ “Запорізький завод зварювальних флюсів та скловиробів”.
Члени комісії ухвалили проекти рішень з надання дозволу на оренду землі, обладнання і спорудження гаражів та кіосків, провели традиційний прийом громадян.