Про це повідомив Володимир Буряк у своєму зверненні, у якому також розповів про плани розвитку позашкільної освіти

«Чотири роки тому недостатня кількість місць у дитсадках була реальною проблемою в Запоріжжі. Була ініційована спеціальна міська програма створення додаткових місць до таких закладів. На початку її реалізації у черзі перебували 1600 дітлахів, наразі вона фактично ліквідована»,  – розповів міський голова.

Програма передбачає проведення масштабних реконструкцій дошкільних закладів, які рокам не приймали дітей та стояли просто зачиненими. Три заклади відновили свою роботу у 2017 році – садочок №100 у Шевченківському, №144 у Комунарському та №186 у Вознесенівському районах. Ще два заклади реконструювали та відкрили у 2019-му – дитсадок №169 у Заводському районі та частину дошкільного закладу №217 у Шевченківському районі. Найближчим часом будуть завершені ремонтні роботи й у дитсадку №220, що розташований у Дніпровському районі.

Снимок2

Чимало зусиль міської влади приділено й розвитку центрів позашкільної освіти – бібліотекам, центрам мистецтв, музичним та спортивним школам. Адже саме на цих майданчиках маленькі запоріжці мають змогу розвивати свої творчі здібності.

За словами Володимира Буряка, у місті вдалось зберегти мережу Центрів дитячої та юнацької творчості. Успішно функціонують станція юних техніків, Центр науково-технічної творчості, Центр військово-патріотичного виховання – «Школа джур». Загалом у Запоріжжі діють 13 центрів позашкільної освіти, в яких отримують творчі знання тисячі запорізьких школярів. Організовано роботу подібних гуртків і на базі міських палаців культури та бібліотек.

«Місто фінансово підтримує усі запорізькі ДЮСШ  – їх в нас 20. У спортивних закладах займаються 7 тисяч дітей, які мають змогу опановувати будь-який з 30 представлених в школах видів спорту.  Запорізькі ДЮСШ не лише не закрили, а навпаки почали активно розвивати. Так, нині продовжується реалізація програми оновлення спортивного інвентарю у спортивних школах міста», – зазначив міський голова.

Снимок1

Організація цікавого та корисного дозвілля дітей – гарна можливість забрати їх з вулиць, надати змогу розвивати творчі вміння в оточенні однолітків та в подальшому досягати значних мистецьких чи спортивних успіхів. Освічена, талановита та розвинена молодь – основа успішного та благополучного суспільства в майбутньому, впевнений Володимир Буряк.

Читайте також: Як у Запоріжжі залучають іноземні інвестиції для розвитку міста