Про це заявив міський голова Володимир Буряк під час засідання виконавчого комітету Запорізької міської ради. Він підкреслив, що 14 листопада між КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» і ТОВ «Альтіс-Констракшн» був підписаний договір на таке будівництво.

Міський голова зазначив, що це знакова подія для Запоріжжя: «Ми довго йшли до цього. Тепер є всі підстави для того, щоб розпочати будівництво вже в поточному році».

Володимир Буряк відмітив, що була проведена велика робота, щоб початок будівництва став реальністю. Хоча багато хто в це не вірив.

– Хочу подякувати Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману, віце-прем’єр-міністру Володимиру Кістіону. Завдяки їхній підтримці ми досить швидко пройшли всі необхідні узгодження Договірної термін завершення об’єкта – четвертий квартал 2019 року. Заявлена підрядником вартість будівництва – майже 530 мільйонів гривень, – сказав Володимир Буряк.

Згідно з умовами договору, будівництво об’єкта стартує вже цього року. Кошти в бюджеті міста на це у Запоріжжя є. І в бюджеті міста на наступний рік фінансування на продовження робіт також буде закладено.