У середу, 7 листопада, в засіданні депутатської комісії з питань розвитку підприємництва, торгівлі, побутового обслуговування та захисту прав споживачів Запорізької міської ради взяли участь депутати Роман Петров (голова комісії), Катерина Алексєєва, Руслан Пидорич, Зоя Лимарчук, Андрій Нетреба.
На засіданні комісії обговорили питання про створення в Запоріжжі інституту присяжних засідателів. У листопаді набувають чинності зміни до Кримінального процесуального кодексу України. Відповідно до них запроваджується інститут присяжних засідателів. Списки присяжних засідателів повинні бути затверджені сесією міської ради. Голова комісії Роман Петров підкреслив, що коли буде сформований повний список кандидатів, з ним необхідно уважно ознайомитись. В цілому депутати не проти даного проекту рішення.
Крім того, на засіданні депутати розглянули проект рішення стосовно змін до місцевих програм у галузі соціального захисту на 2012–2014 роки, а саме – зміни щодо надання адресної грошової допомоги громадянам згідно з клопотаннями депутатів міської ради та зміни в оплаті труда соціальним працівникам. Певні зміни також передбачаються в зв’язку з проведенням енергетичного аудиту будівель управлінь праці та соціального захисту населення по Ленінському та Шевченківському районах, оплатою комунальних послуг та модернізацією комп’ютерного забезпечення органів соціальної сфери. На всі ці речі передбачені відповідні кошти.
Зміни у проект рішення вносяться також у зв’язку з виділенням додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на оплату праці працівників бюджетних установ (у сумі 242,300 тис. грн.), на проведення енергетичного аудиту будівель Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на суму 29,400 тис. грн. та у зв’язку зі збільшенням коштів депутатського фонду, спрямованих на придбання комп’ютерів (на 3,500 тис. грн.). Депутати комісії підтримали даний проект рішення.