У середу відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин. Вів засідання голова комісії Василь Полюсов. У роботі комісії взяв участь секретар Запорізької міської ради Роман Таран. Комісія працювала за участю депутатів: Андрія Бережного, Сергія Гладченка, Андрія Іванова, Володимира Кузенка, Віталія Овчаренка, Тетяни Поліщук, Сергія Пшигоцького, Вадима Рильського, Неоніли Сепп, Людмили Шаталової.
На початку депутати привітали з Днем народження своїх колег Людмилу Шаталову і Вадима Рильського, вручивши іменинникам квіти.
Члени комісії заслухали інформацію заступника директора департаменту комунальної власності та приватизації міськради Максима Хитрика, який, зокрема, повідомив, що з початку нинішнього року від приватизаційних операцій до бюджету міста перераховано понад 6 450 000 гривень.
На засіданні розглянуто проекти рішень про надання в постійне користування КП “Водоканал” земельної ділянки на вул. Ракетній, 35 для розташування каналізаційної насосної станції № 21; передачу в оренду ПАТ “МОТОР СІЧ” земельної ділянки на вул. Копьонкіна, 27 для розташування будівлі музею; надання дозволу Запорізькому КП міського електротранспорту “Запоріжелектротранс” на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Космічній, 133 для розташування диспетчерського пункту; встановлення особистого сервітуту Державній інспекції з карантину рослин у Запорізькій області на вул. Східній, 3-д на право прокладання та експлуатації газопроводу для газопостачання теплогенераторної; припинення ФОП С. Бородьку права оренди земельної ділянки на вул. Чумаченка, 23; поновлення ФОП О. Мазур договору оренди землі на вул. Перемоги, 13 для розташування торговельно-зупинкового комплексу; передачу гр. І. Кірсліс у власність земельної ділянки на вул. Синельниківській, 110; встановлення меж та розміру земельних ділянок на вул. Сковороди, 30. Із інформацією з цих та інших земельних проектів виступила начальник управління з питань земельних відносин міськради Юлія Сколибог.
Комісія обговорила низку протестів прокуратури стосовно земельних ділянок, в основі конфліктів – переважно майнові суперечки.
З окремих питань депутати вирішили організувати виїзди на об’єкти для детальнішого вивчення проблем.