На черговій, 9-й сесії міськради, що відбудеться 28 вересня, за ініціативи управління екологічної безпеки Запорізької міськради на депутатський розгляд буде винесено проект рішення «Про внесення змін до рішення Запорізької міської ради від 25.12.2015 №23 «Про затвердження Програми «Про фінансування природоохоронних заходів за рахунок екологічних надходжень на 2016-2018 роки».

Відповідно до проекту рішення програмою депутатам пропонується затвердити фінансування проведення міської конференції «Обмін досвідом, проектами та досягненнями між регіонами України в сфері поводження з тваринами» у розмірі 21 тисячі гривень. У рамках заходу відбудеться презентація методичного посібника «Экологическая этика и гуманное отношение к животным и растениям». Цей захід відбудеться в рамках проекту «Інформаційно-просвітницька робота та виховання громадян у сфері поводження з природою».

Метою заходу є обмін досвідом з вирішення проблем регулювання чисельності безпритульних тварин, пропаганда екологічної культури серед населення щодо гармонійного співіснування тварин та людини, підвищення особистої відповідальності жителів міста за утримання тварин.

Також планується спрямувати кошти в сумі 24 тис. грн. на коригування проекту «Заходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річок», у рамках якого планується розчистити русло балки Поповка, що в Комунарському районі міста.

Русло балки Поповка місцями замулено, засмічено, вкрито поросллю дерев, чагарнику та очерету. Трубчасті водопропускні споруди на переходах та переїздах практично повністю замулено, а місцями зруйновано.

Реалізація заходу дозволить попередити підтоплення житлової забудови, покращить загальний стан прилеглої території.