У суботу, 1 вересня, у всіх школах Запоріжжя пролунав перший дзвоник для шести тисяч першокласників і 58 тисяч учнів, які продовжують навчання. 

Директор школи №95 Валерій Сьомушкін зазначив, що в цьому році в школі – 20 навчальних класів. За парти вперше сядуть 56 першокласників. Школа повністю підготовлена до початку навчального року, за що відзначена грамотою міського голови. Великий внесок у зміцнення навчально-матеріальної бази школи внесли генеральний директор ВАТ “Мотор Січ”, Герой України та народний депутат В’ячеслав Богуслаєв, депутати Запорізької міської ради Людмила Завгородня та Олександр Поспєлов. “Від імені педагогів, батьківської громадськості та учнів висловлюю щиру подяку підприємству та цим чуйним людям за розуміння, підтримку, турботу, участь у житті школи та вихованні молодого покоління. Сподіваємося на подальшу співпрацю на благо наших дітей”, – говорить Валерій Сьомушкін.

Одна з найстаріших у Запоріжжі школа №1. Скільки першокласників було в ній з 1918 року?

Так, завдяки підтримці депутатського корпусу цього року в школі практично повністю замінено крісла в актовому залі, поступово з’являються нова комп’ютерна техніка та мультимедійні дошки.
Хочеться відзначити скромний і одночасно господарський підхід директора школи до вирішення проблем. Так, не вдаючись зайвого разу до прохань, вдалося своїми силами, завдяки розумінню та підтримці батьків, провести модернізацію комп’ютерного класу – тепер старі комп’ютери десятирічної давнини практично нічим не поступаються сучасним. В контакті з ВАТ “Мотор Січ” та міською владою робота триває – до кінця року планується відкрити новий комп’ютерний клас, ремонт під’їзних шляхів до школи, зовнішнього та внутрішнього освітлення.
У майбутньому році школа відзначатиме свій 30-річний ювілей, і ми не могли не поцікавитися, що ще потребує школа. “Наша мрія – установка кондиціонерів в актовій залі, оновлення меблів у кабінетах та заміна вікон на металопластикові”, – зазначив директор.
У школі діти можуть не тільки вчитися, але і займатися в 22 гуртках різних напрямків, розвивати свої таланти і майстерність. Гордістю установи є і те, що тут знаходиться базова школа міської федерації ушу, вихованці якої – призери чемпіонатів світу.
До речі, День знань школярі міста відзначали цілих два дні – відповідно до розпорядження міського голови Олександра Сіна 2 вересня з 10 до 12 години у всіх районах Запоріжжя відбулися конкурсно-розважальні програми з піснями і танцями. Також у Центральному парку культури та відпочинку “Дубовий гай” пройшов молебень за учнів.