Розповідаємо про те, де в Запоріжжі весело провести час з дитиною та чим зацікавити малечу

  1. Кінні прогулянки по Хортиці

Прогулянка на конях по заповідній зоні Запоріжжя стане чудовим варіантом для відпочинку з дитиною під час відвідування Хортиці. Взяти уроки верхової їзди, замовити красиву фотосесію з кіньми або вирушити на кінну прогулянку мальовничими просторами найбільшого острова на Дніпрі пропонує кінноспортивний клуб. Кінні прогулянки по заповідному острову проходять в кроковому темпі, тому навички верхової їзди не обов’язкові. 

Вартість годинної прогулянки – 300 грн (один кінь), вартість півторагодинної прогулянки біля Дніпра – 450 грн.

    2. Дитячий ботанічний сад 

Літо – ідеальний час для прогулянок на свіжому повітрі, тому ще однією доброю ідеєю для вихідних стане екскурсія до Запорізького дитячого ботанічного саду. Під час екскурсії діти разом з батьками зможуть прогулятися зеленими тінистими алеями саду, колекція якого налічує близько 4 тис. видів і сортів рослин, зазирнути в оранжереї й почути цікаві історії та легенди про різні насадження. 

Де: Запоріжжя, Чарівна вулиця, 11 

Прогулянка парком без оранжерей: дорослий квиток – 40 грн, дитячий (віком від 3 до 12 років) – 20 грн. Прогулянка без супроводу екскурсовода з відвідуванням 2 оранжерей – 50 грн для дорослих і 30 грн для дітей. 

  1. Музей експериментів 

Весело і з користю провести час дорослих і маленьких любителів пригод запрошує запорізький Музей експериментів. Це науково-розважальний центр, де батьки разом з дітьми зможуть не тільки дізнатися багато нового, але й особисто взяти участь в експериментах. Під час екскурсії діти зможуть із легкістю засвоїти основи фізики, хімії, механіки, геометрії й оптики, а ще спробують підняти стілець, на якому сидить людина, всього однією рукою, запалять лампу прямо в руках, перевірять свою спритність і реакцію й познайомляться з ілюзією зорового обману. 

Відвідувачам рекомендують приходити в масках. 

Вхід – 90 грн. 

1213011

Читайте також: Відпочинок на курортах Азовського моря може позначитися на здоров`ї запоріжців