Чотири країни готові іноземців без обмежень на кордоні

Це Албанія, США, Ірландія та Сербія. Про це повідомляється на телеграм-каналі Державного агентства розвитку туризму України. Крім того, дозволений в’їзд до низки інших країн, але за дотримання певних умов.

Так, Велика Британія та Білорусь вимагають дотримання двотижневого карантину. Чорногорія впускатиме до себе лише за наявності негативного тесту на коронавірус, який зробили протягом останніх 48 годин. Туніс готовий бачити українців з 27 червня з обов’язковим тестуванням по прибуттю. Туреччина готова відкрити свої кордони з 1 липня. Українцям не потрібно буде проходити тестування та перебувати в самоізоляції.

Крім того, після покращення епідемічної ситуації в Україні розглядатиметься можливість відкриття кордонів з Кіпром, Грузією, Грецією.

Існують певні правила й для іноземців, які прибувають до України. Так, мешканці країн “червоної зони” (зона, де показник захворюваності більший, ніж 40 випадків на 100 тисяч населення) мають пройти двотижневу обсервацію. Для пасажирів із “зеленої зони” (де показник захворюваності менший, ніж 40 випадків на 100 тисяч) в’їзд до країни дозволений за наявності страхового поліса, що покриває лікування коронавірусу.

Нагадаємо, МЗС презентував інтерактивну мапу, на якій відображається актуальна інформація щодо режими в‘їзду та транзиту у всіх країнах світу та умов, за яких це можна зробити.

Як писав сайт “Запорозька Січ”,  на початку серпня планується відкриття нового авіарейсу із Запоріжжя до Німеччини.

Читайте також: Авіакомпанія SkyUp відновлює рейси із Запоріжжя до Києва