На сайті Кабінету міністрів з’явилось роз’яснення стосовно того, де перебування в масках обов’язкове

Починаючи з 6 квітня запоріжці зобов’язані перебувати в громадських місцях лише у масках. Громадськими місцями вважаються під’їзди, підземні переходи, стадіони; парки, сквери, дитячі майданчики, стадіони, зупинки громадського транспорту, ліфти, державні установи, медичні установи тощо. Перелік громадських місць може бути значно розширеним рішенням місцевої ради. Тому, аби запобігти непорозумінь, запоріжцям радять знаходитись в масці навіть просто проходячи вулицею, оскільки в будь-який момент прогулянки можна опинитись у місці, що підпадає під визначення громадського.

Нагадаємо, у зв’язку з посиленням карантинних заходів з 6 квітня забороняється відвідування парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків, зон відпочинку на природі. Там можна лише вигуляти домашню тварину, або перебувати у зв’язку зі службовою необхідністю. Гуляти навколо будинку можна, але не більше, ніж вдвох.

В уряді також пояснили, навіщо необхідний тотальний “масковий” режим. Оскільки коронавірусна інфекція дуже швидко розповсюджується, всі люди розглядаються як потенційно хворі. Маска необхідна для того, аби не наражати на можливу небезпеку бути інфікованим інших людей.

Читайте також: Чому відтепер запоріжцям необхідно носити з собою паспорт