У Кабінеті міністрів дали роз’яснення стосовно посилення карантину

З 6 квітня на запоріжців очікують нові посилені правила карантинного режиму. З понеділка містяни, які виходять на вулицю, зобов’язані мати при собі документи, що посвідчують особу.

Паспорт необхідно мати з собою для того, аби правоохоронці, які стежать за дотриманням карантинного режиму, могли перевірити, чи не перебуває людина в самоізоляції або на обсервації. Крім того, наявність документів, що підтверджують особистість, спростить застосування адміністративної відповідальності для порушників карантину, повідомили в пресслужбі Кабінету міністрів України.

Порушників очікують чималі штрафи. За недотримання правил карантину штраф складає від 17 до 34 тис. грн. А до тих, хто нехтує санітарними правилами та нормами запобігання поширенню інфекції, може бути застосована навіть кримінальна відповідальність.

Нагадаємо, у Запоріжжі посилять карантинний режим. З понеділка, 6 квітня на вулицю можна виходити лише в масці, і не більше ніж дві особи, окрім випадків супроводу дітей. Заборонено гуляти в парках, скверах на дитячих та спортивних майданчиках, лісопаркових та прибрежних зонах. Винятком є лише вигул собак. Діти молодше 14 років можуть перебувати на вулиці лише у супроводі дорослих.

Читайте також: Чому маска стала ознакою відповідальності