У Запоріжжі на дотримання карантинних обмежень перевірили ринки, кафе та магазини

Фахівці Держпродспоживслужби продовжують перевіряти, як в місті дотримуються протиепідемічних норм. Так, з початку липня були проінспектовані 65 об’єктів. За фактом перевірок з’ясувалось, що більше половини з них не виконують обов’язкові запобіжні заходи.

Так, найбільше порушень було зафіксовано на агропродовольчих ринках. З 15 перевірених об’єктів порушення виявили на 13. Це недотримання “маскового режиму”, відсутність місць для обробки рук антисептиками. У санвузлах навіть немає рідкого мила, антисептиків та паперових рушників. Крім того, на прилеглих до ринку територіях зафіксували стихійну торгівлю.

Порушують карантинні правила й у продуктових магазинах. Працівникам не проводять обов’язковий температурний скринінг, відвідувачів пускають буз масок. Не дотримуються протиепідемічних норм і в закладах громадського харчування. Їжу подають у звичайному посуді, проте відсутні умови, щоб вимити його в машинах під високою температурою, цукор, мішалки, трубочки видають без індивідуальної упаковки.

За результатами рейдів складені 20 протоколів та надані 44 приписи на усунення порушень. Інформацію передали до органів місцевого самоврядування та Нацполіції, повідомляється на сайті Держпродспоживслужби в Запорізькій області.

Читайте також: Як запоріжцям розпізнати банківських шахраїв