Щоб знайти ідеальну вакансію – краще обирати з декількох різних пропозицій – підключайте всі можливості, які знаєте і ймовірність знайти роботу збільшитися в рази

Ви можете використовувати різні джерела, ось що ми рекомендуємо:

Сайти з пошуку роботи – звичайно, це саме практичне місце пошуку. В мережі величезна кількість таких сайтів, ви можете скористатися ресурсом ua.jooble.org/ – тут вакансій найбільше (можна сказати, що зібрані майже всі вакансії з інтернету).  Ви завжди можете скористатися безліччю інших сайтів з пошуку роботи і навіть розмістити своє резюме на цих ресурсах, щоб роботодавці вас змогли знайти самі.  Також рекомендуємо підписатися на щоденні або щотижневі розсилки вакансій по потрібному вам запиту.

Сайти компаній – якщо ви вже знаєте, в якій компанії хочете працювати, тоді заходите на сайт бажаної компанії в розділи «Робота у нас» або «Кар’єра», зазвичай там розміщують вакансії.  Вибирайте і зв’язуйтесь з роботодавцем безпосередньо.

Служба зайнятості – тут завжди знайдуться вакансії.  Необхідно стати на облік, отримати відповідні пропозиції і зробити вибір.

Знайомі – досить розповсюджений варіант.  Дізнавайтеся у знайомих і ваших друзів, не шукають чи в їх компанію нових співробітників.  Можливо, саме це вам допоможе влаштуватися на потрібну посаду.

Соціальні мережі – на своїй сторінці в соцмережі напишіть, що ви в пошуках роботи і можливо, знайомі вам самі порекомендують ту чи іншу вакансію, спрацює “сарафанне радіо”.  Ви завжди можете знайти групи з вакансіями на запити «вакансії» або «робота»

Газети – вже не найактуальніший варіант, але все ж і він працює.  В газетах або журналах з оголошеннями публікують масу вакансій.  Зазвичай, ці вакансії для робочих спеціальностей, але підібрати пропозиції для офісних працівників також цілком реально.

Використовуйте завжди якомога більше джерел для пошуку бажаної вакансії, і ви обов’язково знайдете роботу своєї мрії.

Читайте також: Запоріжжя – в десятці найкомфортніших міст України