У Запоріжжі активно йде вакцинація від грипу

Як писав сайт “Запорозька Січ”, цього року на запоріжців чекає 4 штами грипу. Найпростіший спосіб захистити себе від хвороби – щеплення.

Про своє ставлення до вакцинації проти грипу та інших інфекцій «Запорозькій Січі» розповіли депутати Запорізької міськради.

Олександр Константинов:

– Роблю щеплення від грипу кілька років поспіль, і цього року плануємо зробити всією родиною.

Ірина Костенко:

– Не роблю щеплень – в мене імунітет сильний, а донька робить усі щеплення, і від грипу вже встигла. Взагалі, я вважаю, що з дитинства батьки повинні робити вакцинацію дітям згідно з Календарем. Але водночас МОЗ повинно надавати гарантію якості вакцин.

Володимир Максимов:

– Останні років 20 не робив щеплення, але цього року, напевно, зроблю – родина наполягає. Не знаю, чи буде це спасінням від хвороби, але психологічно впевненості додає.

Олена Сідельникова:

– 2 роки тому робила щеплення від грипу, але все одно захворіла, тому вирішила, що це не ефективно. Дитині своїй всі щеплення роблю згідно з календарем. Про щеплення проти дифтерії для дорослих навіть не чула.

Михайло Прасол:

– Я така людина, що важко до цього ставлюся. Походження вакцин мені невідомо. До того ж багато було інформації про негативні випадки у діточок після вакцинації. То ж я просто намагаюся не хворіти.

Сергій Балашов:

– Саме від грипу я щеплень не роблю, а всі інші – регулярно. Я ж на великому заводі працюю, тому там все суворо з медкомісіями (ПАТ «ЗФЗ» – авт.).

Ірина Клець:

– Я вже зробила щеплення від грипу. Кожного року це роблю і всім рекомендую.

Читайте також: Запорізька область – в лідерах за показниками щеплень від небезпечної хвороби