Комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення працювала в складі: Зінаїда Гальчинська, Андрій Кліцунов, Віктор Короленко, Олексій Яценко.
Депутати розглянули питання, які виносилися на позачергову сесію, та питання, яки виносяться на чергову сесію міської ради. Також депутати обговорили нагальні питання життя міста. Зокрема, депутати Зінаїда Гальчинська та Олексій Яценко розвіяли чутки про нібито можливе закриття лікарні № 3.
– На базі комунальної установи “Міська клінічна лікарня № 3” запорізька влада має намір реалізувати проект із впровадження принципів державно-приватного партнерства в сфері охорони здоров’я, – розповіла депутат Зінаїда Гальчинська.
Наша газета також повідомляла, що за ініціативою міського голови Олександра Сіна, за профільної участі управління з питань охорони здоров’я міської ради й за сприяння експертів Агентства з міжнародного розвитку USAID, розпорядженням міського голови від 24.10.2011 № 667 у Запоріжжі створено робочу групу з реалізації пілотного проекту впровадження принципів державно-приватного партнерства в сфері охорони здоров’я міста. Реалізувати проект планують на базі саме комунальної установи “Міська клінічна лікарня № 3”. В основу проекту покладено інвестиційні зобов’язання приватного партнера з метою проведення реконструкції, капітального ремонту й модернізації установи, а також забезпечення приватникові з боку муніципалітету гарантій повернення вкладених інвестицій протягом дії договору. Така організаційно-правова модель не має в собі ніяких ризиків ані для установи в цілому, ані для медперсоналу. А користувачі послуг, пацієнти мають виграти – отримати більш якісне обслуговування. Механізм повернення вкладених інвестицій приватному партнерові передбачає впровадження додаткових платних медичних і немедичних (сервісних) послуг, які будуть надаватися на добровільній основі, за бажанням пацієнтів.
– А чутки про закриття лікарні – просто чутки, – запевнили депутати.