Головне територіальне управління МНС України у Запорізькій області розпочало місячник безпеки дітей. Заходи, під час яких юним запоріжцям розповідатимуть про правила безпечного життя, пройдуть в усіх учбових закладах.
Розпочали акцію із “проблемних дітей”. У четвер до СДПЧ-1 прийшли перші гості – підлітки, засуджені до умовних строків покарання, та працівники інспекції державної пенітенціарної служби.
Підлітки із цікавістю познайомилися із пожежними машинами та спеціальними костюмами рятувальників. У музеї відвідувачам продемонстрували, як швидко – за 6 хвилин – квартира перетворюється на попелище. А потім разом із працівниками “Червоного хреста” підлітки взяли участь у навчаннях із надання першої допомоги – манекенові робили штучне дихання та масаж серця.
– Саме “складні” підлітки опиняються у надзвичайній ситуації найчастіше. Тому краще, щоб вони знали, як поводитися, – розповіла Юлія Баришева, помічник начальника УМНС України в Запорізькій області. – І, звичайно, кожна дитина має знати, що в разі виникнення надзвичайної ситуації треба швидко набрати 101. Одночасно ми попереджуємо й про небезпеку – розповідаємо дітям, чого краще не робити, а чого не можна робити ні в якому разі.
Фото Володимира ШЕРЕМЕТА