Наближається до завершення реконструкція дитячого садка №169 у Заводському районі, який багато років простоював

Міський голова Володимир Буряк разом із представниками своєї команди – заступником міського голови Анатолієм Пустоваровим та депутатом обласної ради Віктором Бусько, який обирався від Заводського району – перевірили хід виконання робіт.

Колишній відомчий дитсадок «Запоріжсталі» планують знову відкрити восени. Дошкільний заклад, розрахований на 95 місць, дозволить вирішити питання з чергою до дитсадків у Заводському районі.

– У 2016 році мій заступник Анатолій Пустоваров очолив реалізацію програми зі скорочення черги до дитячих садків. Результати вже є. У трьох районах черга тепер відсутня. Відкриття цього дитячого садка дозволить вирішити проблему по Заводському району, – підкреслив Володимир Буряк.

Як розповіла завідуюча дитсадка Світлана Оттіна, в будівлі вже виконано ремонт фасаду та його утеплення, ремонт покрівлі, господарського блоку, встановлено вікна та двері.

– Також замінено систему опалення, каналізацію, систему холодного та гарячого водопостачання, вентиляцію, облаштовано дитячі павільйони. Тривають внутрішні роботи, – наголосила вона.

На території продовжується облаштування дитячого басейну, монтаж системи поливу. Майбутні дошкільні групи вже фактично сформовано. Продовжується комплектація персоналу.

– З 2016 року в Запоріжжя реалізується міська програма по влаштуванню дітей до дошкільних закладів, розроблена за дорученням міського голови Володимира Буряка. За три роки чергу вдалося скоротити в 9 разів – з 1569 до 177, – зазначив Анатолій Пустоваров. – Програма потребує сотень мільйонів гривень, але вона є найпріоритетнішою для нашого міста. Такими темпами, напевно, скоро ми станемо першим містом обласного значення в Україні, де буде повністю ліквідовано чергу в дитячі садки.

Під час наради міський голова звернув увагу, що у цьому дошкільному закладі залишаються питання благоустрою прилеглої території, мало рослин, відсутній сучасний дитячий або спортивний майданчик. Володимир Буряк запропонував Віктору Буську допомогти з вирішенням цієї проблеми, залучивши кошти депутатського фонду.

Міський голова наголосив, що зараз у Запоріжжі завершують реконструкцію ще двох дошкільних закладів, які теж планують здати цього року. Це 220 дитсадок в Дніпровському районі та 217 в Шевченківському районі. – Після завершення робіт ще по двом дошкільним закладам питання черг в дитсадках буде вирішено в цілому по місту. Після цього перейдемо до розвантаження діючих дошкільних груп, – сказав Володимир Буряк.