Бути хорошим батьком – найбільш відповідальна і потрібна робота у житті чоловіка

Стати прикладом для сина і добрим чарівником для доньки. Навчити, розповісти, захистити, пояснити і зробити все це з любов’ю і терпінням – таке може тільки тато.

16 червня в Україні вперше офіційно відзначили День батька. У цей день представник команди Володимира Буряка, депутат обласної ради Віктор Бусько організував яскраве і тепле сімейне свято біля входу в ДК «Молодіжний», що у Заводському районі. Для дітей підготували веселі конкурси та ігри з аніматорами, а також концерт за участю юних обдарувань і колективів ПК «Молодіжний».

– Мені здається, що роль батьківства в чомусь недооцінена. Але сьогодні на нашому святі ми були щасливі побачити багато батьків, які люблять проводити час разом зі своїми дітьми. Ми хотіли, щоб цей час запам’ятався для них спільною участю в конкурсах і позитивними емоціями. Саме таку атмосферу ми постаралися створити на святі, – розповів Віктор Бусько.

Screenshot_26

До речі, сам депутат щасливий тато трьох дітей.

– Звичайно, виховувати трьох дітей зовсім не просто, адже у кожного свій характер, своя індивідуальність, тож ключик потрібно знайти до кожного свій. Але діти не дають мені зупинятися: постійно розвиваюся і вчуся разом з ними, адже вони ставлять такі питання, над якими раніше мені думати не доводилося, – розповів Віктор Бусько.

Єгор Шинкаренко зі своєю маленькою донькою і дружиною теж прийшли на свято. Маленька сміється на руках у тата, а він посміхається і розпитує її про враження від концерту.

– Бути батьком – це круто, – вважає чоловік. – Може, раніше і думали, що тато повинен тільки гроші заробляти, але зараз час змінився – ми з дружиною на рівних беремо участь у вихованні. Мама на роботі – я з дитиною, я на роботі – мама з дитиною. І коли з’являлася доця, я поруч був до останнього в пологовому будинку. З донькою постійно граємо в різні ігри. Любимо хованки, чаювання, часто доводиться бути і пацієнтом у такого ось «сімейного лікаря» – набір медичних інструментів у неї є – проводить і діагностику, і лікування (сміється).

– Синку, не потрібно стріляти у дядька. Іди сюди, – кличе сина Андрій Житкевич. Поруч на лавочці на руках у мами його півторарічна дочка, а старша, якій вже 11 років, гуляє з подружками.

– Насправді батьком важко бути, – каже Андрій. – Багато відповідальності, потрібно заробляти гроші, турбуватися про сім’ю. Потрібно організовувати і побут, і дозвілля, влаштовувати у дитячий садок, спортивні секції та й на море звозити, звичайно. Тому робота займає дуже багато часу. Але я намагаюся приділити увагу дітям. А дітки у мене балувані (сміється). Зараз покоління інтернету і телефону. Вони хочуть все відразу бачити, все пізнати. Виховати складніше хлопчика, тому що хлопчик енергійніше, емоційніше, потрібно весь час за ним слідкувати, щоб не трапив у халепу. А дівчинка завжди при батьках.

Я дуже люблю своїх дітей. Хоч в пологовому залі і не був, боявся втратити свідомість і потурбувати дружину в такий відповідальний момент, але я стояв в цей час під дверима. Коли я почув їх перші крики, навіть розплакався. Я вважаю, це природно для батька, який дуже чекав дитини.

Свято вдалося дуже теплим, родинним, по-сімейному добрим та щирим. Присутні погоджувались, що батьківство – це одночасно і велика радість, і величезна відповідальність.

– Батьківство – це перш за все відповідальність за виховання та долю маленької людини. Ти повинен дати їй правильні життєві цінності, а не віддавати все на відкуп школам і дитячим садкам. Дуже важливо знаходити час для дітей і проводити його якісно та ??з користю, – сказав Віктор Бусько.

Читайте також: Запорізькі ушуїсти отримали новий спортивний інвентар