Робоча група з питань міської топоніміки розглянула низку пропозицій про перейменування вулиць Запоріжжя. Одною з них була зміна назви бульвара Центрального на бульвар В’ячеслава Чорновіла.

Ініціатором цієї пропозиції стала Запорізька крайова організація Народного Руху України та «Демократична Сокира». Зазначалось, що засновник Народного руху України, політик, дисидент та публіцист відвідував у Запоріжжі різні установи, зокрема, бував у готелі “Інтурист”, кінотеатрі «Довженка», ПК «Дніпроспецсталь», на о. Хортиця.

Історики ж наполягають на тому, що бульвар Центральний – це історична назва, яка перейшла ще з села. Згодом так стала називатися центральна вулиця міста, тому змінювати назву не варто. Проте, оскільки Чорновіл є значущою фігурою в історії України, то, можливо, варто назвати на його честь вулицю, але якусь іншу.

Також на засіданні робочої групи обговорили питання перейменування площі Маяковського на площу Героїв Чорнобиля. З такою пропозицією звернулися чорнобильці до Запорізької ОДА, там переадресували звернення у місто.

Представники Вознесенівської райадміністрації нагадали, що на площі Маяковського проводять культурно-масові заходи та урочистості, тому недоречно веселитись на площі, яка знаменуватиме велику трагедію для всієї країни.

Тож рішення про перейменування не було ухвалено.

На засідання групи подавали також інші питання.