Щороку 30 вересня в Україні відзначають Всеукраїнський день бібліотек. З нагоди цього свята урочисті збори відбулись 27 вересня у приміщенні Центральної бібліотеки для дітей в Олександрівському районі.
– Сьогодні бібліотеки не тільки традиційні книгосховища, а ще і сучасні культурні центри. Сюди діти залюбки приходять и читають книги, займаються за комп’ютером, відвідують заходи. У нас література різного направлення – це фантастика, дозвільне читання, науково-популярна література. Є література для дітей, починаючи від 0 і до 15 років, – зазначила директор Центральної бібліотеки для дітей Інна Ладика. – Перед тим, як здобувати певну літературу, ми проводимо соціальні дослідження і дивимося, які є новинки. Наші фонди щорічно поповнює міська влада. Хочеться, щоб частіше нам закупали нові книги.
У рамках міської програми більше 8 тис. книжок поповнять асортимент 17 читальних залів уже в найближчий час. Привітав зі святом та вручив сертифікати на поповнення бібліотечного фонду заступник міського голови Анатолій Пустоваров. Він відзначив, що для оновлення бібліотечного фонду та покращення матеріально-технічної бази бібліотечних закладів у місті працює програма розвитку комунальних бібліотек. 42586345_152237949048904_2067362446137360384_n
– Всеукраїнський день бібліотекаря ми відзначаємо саме в бібліотеці. Сьогодні ми не лише відзначили кращих працівників галузі, а й підбили підсумки програми розвитку бібліотек, яку ми щорічно продовжуємо. Дитячі та дорослі бібліотеки отримали 2 сертифікати на загальну суму понад 700 тис. грн на оновлення книжкового фонду, – розповів Анатолій Пустоваров.
За словами Інни Ладики, щоденно понад 120 дітей відвідують бібліотеки. Також у них є акція «Подаруй книгу бібліотеці». Часто люди, яким вже не потрібні книжки, приносять їх у бібліотеки і дарують. Загальний бібліотечний фонд міста становить 1 мільйон 170 тисяч примірників.